Donate

Prosimy o wsparcie finansowe:

Dziękujemy!

Actions
Profile Photo
rate profile
5 votes
Joined Groups
Wegepodróżnicy wszystkich krajów łączcie się! Dla tych co lubią się przemieszczać, gdzieś byli gdzieś będą, coś zobaczyli i chcą się tym podzielić. Poszukiwani też podróżnicy do wspólnych wypraw.
20 fans
Poland
11.12.2016 From ab2233
styl życia ludzi kochających siebie, a co za tym idzie całą naszą cudną Mateczkę Ziemię; współodczuwające podejście do wszystkich stworzeń, do zwierząt, roślin, do wszystkich organizmów żywych i nieożywionych; wszystkie stworzenia dokładnie rozumie sens swojego istnienia; jedynie ludzkie istoty tego…
29 fans
Poland
05.05.2013 From drop
Private
Location
Profile Photos
6 Photos By pynio
Description

Szczerze, chcę być zmianą, którą pragnę zobaczyć w świecie. Ale na spokojnie :) Lubię różną, nietypową muzykę (lub po prostu... ładną). Nie trawię natomiast muzyki puszczanej w popularnych radiostacjach - budzi we mnie niepożądane zmiany mentalne, jak i czerwone mięso powoduje wzrost ryzyka wystąpienia zmian miażdżycowych :D Obecnie szlifuję się w postprodukcji dźwięku w jednej z większych telewizji, współpracuję także jako dźwiękowiec w ramach burbanfilm.pl i wsparcie techniczne w hakujzdrowie.pl. Lubię łazić po górach, rowery, kajaki i podobne klymaty. Interesuję się permakulturą, ruchem ekowioskowym (czy społecznościami alternatywnymi w ogóle), nieco kryptowalutami, sympatyzuję z buddyzmem zen (chyba najbardziej z japońskim soto zen), fascynują mnie innowacje wynikające z pogłębiania wiedzy o mózgu i w ogóle możliwości ludzkiego ciała. GRAM NA BĘĘĘĘBNACH. W zasadzie to czuję się mistykiem, a przy tym widzę sens w metodzie naukowej (nie ‘odklejam się’ od racjonalnego myślenia - dobry research i zasada falsyfikowalności to podstawa). Ex-harcerz. Zakochany w metodzie Wima Hofa. Dobrze odnajduję się w różnych środowiskach - między ludźmi. W opinii niektórych: jestem magnesem na ludzi (ale HR-y nigdy mnie nie pociągały!). W przyszłości myślę o przytulnym domu z naturalnych materiałów, a w tej bliższej - o kamperze.

Dzień dobry :)

Timeline
All posts
23.04.2018
pynio added 6 new photos to album pynio's photos
23.04.2018 0 likes 0 comments 0 comments