Spy

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

Szpieg (widok aktywności w czasie rzeczywistym)
 

S

Hej. Są tutaj jakieś osoby z Poznania?
835Dni temu
@Monika87 Taka wyszukiwarka oczywiście istnieje na LV: https://www.lovege.pl/search.php?search_mode=adv W prawym górnym rogu, masz opcje ---> Proste --> rozwijasz i masz zaawansowane :)
856Dni temu
Czy w tym roku ktoś z was organizuje VegeSylwester w Warszawie lub w innym miejscu w Polsce ? Co z grupą WegeObiady Czwartkowe ? W tym roku coś nie widać ogłoszeń o organizowanym Sylwestrze...
888Dni temu
Czy w tym roku ktoś organizuje VegeSylwestra ( w Warszawie bądź w innych miejscach w Polsce ) ?
889Dni temu
Nie wiem czy to tylko mój problem ale za każdym razem kiedy dodaje zdjęcia wyświetlają mi się one w orientacji poziomej a nie pionowej ( w pionowej zostały zrobione ). Czy Administrator mógłby ręcznie odwrócić mi zdjęcia ? Problem ze zdjęciami występuje tylko na tym portalu więc nie sądzę żebym robiła coś źle. 
939Dni temu
Wiem, że nie jest to grupa regionalna, ale chciałabym zapytać czy słyszałyście o kimś kto prowadzi zajęcia z jogi hormonalnej w Lublinie ? Dla tych którzy pierwszy raz spotykają się z tą nazwą, małe wyjaśnienie: Joga hormonalna to typ jogi specjalnie dedykowany kobietom. Została wymyślona przez Brazylijkę Dinah Rodrigues. Pomaga przy dolegliwościach menopauzy, PMS, policystycznych jajnikach, niepłodności, wspomaga też prace tarczycy. I
940Dni temu
Witajcie :) Jestem nowa na tym portalu, chciałabym poznać tutaj inne osoby z mojego miasta. Może zbierze się mała grupa osób które mogłyby razem ruszyć w miasto :) Jak myślicie ? 
940Dni temu
Ja mam pomysł który przyczyni się do rozwoju portalu. Myślę, że przydałoby się wyszukiwanie osób pod kątem tego kto gdzie mieszka, myślę że ułatwiłoby to użytkownikom poznawanie się. Można by też pomyśleć nad wyszukiwaniem po innych kategoriach ( np. wyznawana religia ). Ludzie będą tracić mniej czasu na znajdywanie osób do nich pasujących.
940Dni temu
Haya Ho...jesteś że Skierniewic lub okolic to daj znać koniecznie
1193Dni temu
A, to juz rozumiem dlaczego moje sugestie/marzenia/uwagi sie nie ziszczaja....! OK, popytam ale nie obiecuje.
1200Dni temu