Szpieg (widok aktywności w czasie rzeczywistym)
 

V

Witaj,  ja jestem z Gdańska ;)
38Dni temu
Trance, Armin, Tiesto
49Dni temu
Jesteśmy mniejszością.  Zatem też dorobię ideologię, że środowiska kato-prawicowe próbują nas wymordować jak czasach średniowiecza. Obawiam, się że przy obecnych rządach nasze wege jedzenie naszpikowane jest trutkami, chemią, metalami ciężkimi i innym syfem. Zresztą tak działał i działa kościół katolicki. Praktyka manipulacji, struktura sekty i setki lat ludobójstwa. 
62Dni temu
Hej :) Czy jest tu ktoś ze Szczecina i okolic? Miło byłoby wyskoczyć na piwo lub kawe :)
71Dni temu
Cześć ja też z Krakowa :-)
151Dni temu
Hejo  To ja też odkopię wątek. Pozdrawiam z Krakowa  Przeprowadziłem się tu z Wielkopolski parę lat temu. I chcę tu pozostać. 
186Dni temu
Hc punk, power violence, emoviolence, post-metal, post-rock a z innej beczki trip-hop i minimalne ilości ska, reggae, raggamuffin, hh i rocka ;)
199Dni temu
Segregacja już jest od momentu umocnienia się świadomości. Ale tu bardziej pytanie o podniesienie cen opłat dla osób uprawiających już selekcję. Nie powinno być to raczej na zasadzie działania wagi? Cenowa szalka w dół dla inteligentnych, a w górę dla tych drugich.  Może ja czegoś nie rozumiem? Czy ktoś później te zmieszane śmieci posortuje? Odzieli bateryjki, leki, chemię od reszty odpadów?  Wychodzi na to, że ta cała selekcja, to akt dobrej woli. A ludzi dobrej woli jest tylko, lub
219Dni temu
Segregacja smieci w wieku dorosłym to nic innego jak nawyk ...wiec nie ma mowy o jakiejkolwiek męczarni ; ) Co do opłat to masz rację bogaci nie segregują - nie mają czasu , ich stać  na bycie brudasami i śmieciarzami ., W Japoni  uważa się ,że tylko czlowiek inteligentny potrafi sam po sobie i wokół siebie posprzątać ;) Więc do roboty ;)
220Dni temu
Jak wyobrażacie sobie segregację śmieci?  Czy w ogóle warto się męczyć? Jakie stawki dla domowych sortowników (nasz czas, nasza woda, nasze worki , torby , pojemniki) ? Jakie stawki dla szlachty? Czy to nie trąca odpustem? Bardziej zamożny - bardziej grzeszy, mniej zamożny - bardziej pokutuje. A planeta i
220Dni temu