Spotkanie w Warszawie
Description

Spotkajmy się w Warszawie, w tą sobotę, pierwszego grudnia smile Na razie jest nas pięcioro, ale pewnie będzie więcej smile Dołącz do nas ! A może masz jakiś ciekawy pomysł na to jak wspólnie spędzić czas ? smile

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
 •  Tao: 
   
  No i spotkaliśmy się ! :-D Były gry, pogaduchy i pyszne jedzonko ;-) Gry na stadionie, jedzonko i pogaduchy w Falafel Żudi i Leonardo Verde. Dołącz do nas następnym razem :-)
   
   02.12.2018 
  0 points
   
 •  ab2233: 
   
  Klub Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22

  Rock'n'roll, disco, pop, funk, old rock hits, new wave, itd., czyli najlepsza selekcja starych hitów zaprezentowana przez mister Bigosa z wdziękiem karabinu maszynowego.
  Podstawowa i wszechogarniajaca forma szalonej imprezy w starym stylu. Można spodziewać się wszystkiego co najlepsze w muzyce różnorakiej od lat 50-tych do 90-tych (+ z rzadka coś bardziej współczesnego, o ile nawiązuje do klimatów oldschool). DJ Bigos dostosowuje swoje sety do wymagań publiczności i zawsze jest w nich mnóstwo niezapomnianych przebojów - od rock'n'rolla poprzez big beat i rhythm'n'blues, disco, funk, latino, ska aż do new wave i new romantic. Nie brakuje też oczywiście legendarnych hitów rockowych. Czasem jest ostrzej, a czasem bardziej soft, ale zawsze do tańca, z wyczuciem chwili i z poczuciem humoru. Nieskrępowana i beztroska zabawa przy wiekopomnych hitach, które wszyscy dobrze znamy już od czasów szkolnych dyskotek i których nigdy nie mamy dość.
  wst. 10 zł
   
   27.11.2018 
  2 points
   
 •  admin: 
   
  Jeśli chcesz dołączyć do nas, to kliknij, proszę w przycisk - DOŁĄCZ - jest pod napisem AKCJE.
   
   27.11.2018 
  0 points
   
chat
Information
Centrum, Warszawa, Poland
Date start01.12.2018 00:00
Date end01.12.2018 15:00
Participants
ab2233
Warszawa, Poland
Rob_XYZ
Warszawa, Poland
Tao
Mazury, Poland
Location
Recommend
Rate
5 votes