Porady

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

Article

 1. Starannie wypełniony profil.

Prawdziwą plagą  tego typu portali, są profile ,,wypełnione,, w taki oto sposób :

- Jestem jaki jestem;

 - Trudno pisać o sobie;

 - Chcesz się czegoś dowiedzieć o mnie, napisz;

 - Poznaj mnie, a się przekonasz;

Itd., itd.

Niestety, jest też spora ilość profili niewypełnionych, zapewne właściciele takich kont, spodziewają się, że odbiorcy będą mieli dar jasnowidzenia.

Nie łudźmy się, niechlujnie wypełniony lub pusty profil ( w dodatku bez zdjęcia )

 jest  najczęściej pomijany, a oglądający go użytkownik  przechodzi  do następnego profilu. Istnieje również ryzyko, że właściciel  takowego profilu może zbyt pochopnie  zostać oceniony, w myśl przysłowia ,,jaki pan, taki kram,,

Jak myślisz, czy kupił byś jakikolwiek produkt w sklepie, jeśli na opakowaniu przeczytał byś coś takiego : Dobre, spróbuj a się przekonasz ! I po za tym napisem  nie ma nic, nawet składu.

A zatem, jaki więc powinien być ten opis, aby zainteresował czy przyciągną kogoś innego.

Spraw aby Twój opis był intrygujący, wywoływał pozytywne odczucia i chęć nawiązania znajomości z Tobą. Odrobina tajemniczości nie zaszkodzi.

Napisz o swoich pasjach, hobby, zwierzętach, które się ma i które chciałoby się mieć, marzeniach już spełnionych i tych, o których wciąż się śni.

A może jakiś krótki cytat, motto…

Można i w ten sposób :

 - Jestem typem osoby, która…

 - Cenię…

 - Najbardziej lubię…

 - Jeśli złota rybka chciałaby spełnić moje trzy życzenia, byłoby to…

Napisz jakiej osoby szukasz, co Cię przyciąga, co odpycha :

 - Cechy drugiej połówki, jakich szukam to…

 - Naprawdę lubię ludzi, którzy…

 - Zdecydowanie odpycha mnie…

Pamiętaj, nie streszczaj całego swojego życia,  to nie CV.

Bądź szczery, jeśli myślisz by odjąć sobie kilka lat lub kilogramów i dodać parę zalet tu i ówdzie, to pamiętaj, że prędzej czy później i tak wszystko wyjdzie na jaw.

 Oszczędź sam sobie i innym rozczarowań. Jeśli oczekujesz szczerości, również bądź 

szczery.

Pisownia. Błędy, brak polskich znaków itd., nie tylko świadczą o nas, ale również mogą sprawić, że adresat może poczuć się lekceważony.

2. Zdjęcie.

Jest najważniejszym elementem w Twoim profilu, nawet jeśli trudno nam się z tym pogodzić. Różnego rodzaju badania, potwierdzają , że absolutna większość użytkowników takich portali, zwraca uwagę najpierw na zdjęcie. Znaczna grupa internautów w ogóle pomija profile bez zdjęć.

WSZYSCY jesteśmy wzrokowcami, zarówno mężczyźni, jak i kobiety ( tak drodzy panowie, również kobiety ). Na tego typu portalach, szukamy przecież kogoś kto będzie nam odpowiadał pod względem psychicznym, duchowym, ale i fizycznym.

Zamieszczenie zdjęcia w swoim profilu, zwiększa aż kilkakrotnie szansę na poznanie kogoś ciekawego.

Jakie więc powinno być zdjęcie profilowe ?

 - przede wszystkim powinno być wyraźne i aktualne;

 - powinno pokazywać naszą twarz lub całą sylwetkę ( z przodu ! );

 - umieszczanie w miejscu zdjęcia  profilowego maskotek, ulubionych zwierzaków itd., może być  odebrane przez adresata jako objaw lekceważącego stosunku do oglądających;

 - umieszczanie w miejscu zdjęcia  profilowego zdjęć grupowych czy rodzinnych, również  jest nie na miejscu.

 

Portal  LOVEGE.PL, oferuje Ci darmową pomoc w doborze właściwego zdjęcia, jak również obiektywne rady, pomoc i ocenę Twojego profilu. Wystarczy, że prześlesz kilka zdjęć i tekst na adres portalu ( patrz kontakt ) lub poprosisz o ocenę już istniejącego kąta.

 

Życzymy powodzenia !

Zespół LOVEGE.PL

06.03.2013
 
Comments
Order by: 
Per page:
 
 •  Reabaal: 
   
  Na drugą połówkę w dawnych czasach większa szansa była po 13.
  A tak poważnie, to jakby nie patrzeć, coś takiego jak druga połówka nie istnieje - niezależność każdej wolnej istoty nie może być ograniczona naszymi wyobrażeniami o jej walorach. Dopiero na drodze całkowitej akceptacji drugiej osoby można mówić o związku - wobec tego nie ma znaczenia kim jest ta osoba, jak wygląda, czym się odżywia - jedyne co jest istotne to to by akceptowała naszą obecność w swoim życiu.
   
   05.11.2015 
  4 points
   
 •  oliwka: 
   
  Ciekawe, polecam. A ten fragment jakoś tak szczególnie przypadł mi do gustu:,,WSZYSCY jesteśmy wzrokowcami, zarówno mężczyźni, jak i kobiety ( tak drodzy panowie, również kobiety ). Na tego typu portalach, szukamy przecież kogoś kto będzie nam odpowiadał pod względem psychicznym, duchowym, ale i fizycznym.,,
  Tak, dawno, dawno temu, ktoś sprzedał panom mega bujdę,że niby to kobiety nie zwracają uwagi na wygląd fizyczny mężczyzny. Otóż, wyobraźcie sobie moi panowie, że my też lubimy sobie popatrzeć ;-)
   
   17.03.2013 
  7 points
   
Info
Actions
Rating
14 votes
Recommend