Forum

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

 
Fora  ›  Wydarzenia  ›  Spotkania, imprezy towarzyskie
 

spływ kajakowy

Cześc, portal jest nowy i nas niewielu ale już zrodził sie pomysł spływu kajakowego dla wegerarian, czy uważacie że to fajny pomysł czy jesteście zainteresowani? Ja osobiście brałem w takim udział i mam jakies doświdczenie co do organizacji koszty są niewielkie ale oczywiście warunki to nie Sheraton:) prosze o opinie i wyrażanei chęci wzięcie udziału jak kogoś interesuje.pozdrawiam

dla mnie bomba! piszę się:) <kiedy i gdzie?>

Ciekawe, ciekawe, ale może napisz coś więcej Smile

i temat zdechł...:/

Nie pierwszy i pewnie nie ostatni temat, który nie doczekał na tym forum nawet dziesięciu postówLaughing Ale jak to na początku, rozkręcić się musi i dobrze będzieSmile

Popływać chciałas, a tu nie ma z kimLaughingPozostaje Ci chyba samej się zabrać za zorganizowanie tego spływu...Smile

pomysł spływu super! dawno mnie nie było na forum i na tym portalu, może jeszcze nie wszystko stracone? ;) lato trwa! :) tyle, że moja obecna kondycja nie pozwoli mi chyba na ciężki spływ, dawno temu takie pokonywałam, teraz chyba wolałabym coś lżejszego. No i dla mnie ważna kwestia kosztów.

 

Jezioro Wigry za daleko dla mnie, zostanę przy składaczku Laughing. Niemniej życzę wszystkim przyjemnej imprezy. Spływajcie Wink.