Forum

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

 
Fora  ›  Ogólne  ›  Różności
 

Wege jest seksi

A cóż tu dużo gadać: 3, 2, 1,  START

Zobaczcie na wyniki tegorocznych wyborów PETA najseksowniejszej wegetarianki i najseksowniejszego wegetarianina :)

http://features.peta.org/sexiest-vegan-next-door/Finalists.aspx

 

Najseksowniejsi Polscy Wegetarianie - edycja 2012

Jim Morris,  wegetarianin, (na tym zdjęciu 71)

Zdjęcie: Jim Morris, od 1985 roku wegetarianin, od 2000 weganin. Jak ktoś zapyta was skąd bierzecie białko - pokażcie mu Morrisa ;) Jim ma 76 lat!(na tym zdjęciu 71)

Ben Stiller, weganin

Zdjęcie: Ben Stiller, weganin :)

Zdjęcie: Michael Clarke Duncan - wegetarianin. :)

Jackie Chan - wegetarianinAlyssa Jayne Milano, wegetarianka

Natalie Portman

Zdjęcie: Dziś dwoje sexy wegetarian :) Jako pierwszy Bryan Adams :)Bryan Adams

Zdjęcie: Drugi sexy wege (a raczej druga) to Olivia Wilde :)Olivia Wilde

Zdjęcie

 

Info pochodzi ze str. https://www.facebook.com/pages/Wegetarianizm-jest-sexy/209658659109567

Seksi-wege bardziej lub mniej sławnych jest trochę, też możecie dodać coś od siebie :-)

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmniiiaammm, ileż tu ciasteczek...polecam szczególnie facetów z ,,PETA,,

eehhhhhhhhhhhhhhhhhh

http://youtu.be/6gxIhiGO0v4  - filmik dla Pań :) no i może dla niektórych Panów też.

:)

.............POEZJA.........KSZTAŁTÓW....... schrupałabym go razem z tymi jego wrrrednymi porciętami Laughing

Bóg zapłać VmatN Laughing

.... ale jakby cuś, to nie muszę mieć aż tak umięśnionego faceta, no ale ... jednakowż trochę musi być ... to proste, czy kręciłaby was kobitka bez grejfrucików ? Nie wysilajcie się, znam odpowiedź Tongue Out

lombardo.jpg50-letni Robert L. Lombardo Jr. zdobył tegoroczny tytuł „Najseksowniejszego wegetarianina po 50-ce ” w konkursie ogłoszonym przez PETA. 

Ludkowie,   Wasze typowania - baaaardzo przyjemne widoki....  I estetycznie i seksi.... PychaKiss

A oto co prosto z brzegu, ale trafnie Laughingznalazłam w necie (edycja konkursu 2012). On trzyma się cudnie - dla mnie - olśniewający i męski....SmileKiss

 

.............POEZJA.........KSZTAŁTÓW....... schrupałabym go razem z tymi jego wrrrednymi porciętami Laughing

Bóg zapłać VmatN Laughing

.... ale jakby cuś, to nie muszę mieć aż tak umięśnionego faceta, no ale ... jednakowż trochę musi być ... to proste, czy kręciłaby was kobitka bez grejfrucików ? Nie wysilajcie się, znam odpowiedź Tongue Out

 ciekawe ile mu zajęło dojście do takiego poziomu :)

A wiecie, że portal wegetarianie.pl organizował już kilka edycji "Najseksowniejsi polscy wegetarianie"?

http://www.wegetarianie.pl/sexy/

 

Nawet dwa razy startowałem, ale jak teraz pacze na zdjęcia to tragedia...

Michu, nie przesadzaj, widocznie Twój wizażysta nawaliłLaughing

 Fajnie, że w 2006 roku I miejsce zajęła dziewczyna, a 2007 - chłopak  - z moich rejonów (lubuskie)Smile

Dorzucam pare przykładów z brzegu:

3b06c361208e1ccd5ce7127587f43cb7,641,0,0

 

jean%20claude%20van%20dame

th?id=H.4862432308691626&pid=15.1

Marianko, ten Twój też całkiem całkiem...

VmatN:  ciekawe ile mu zajęło dojście do takiego poziomu :)

...o sporo, mi zajęło pare latek Tongue Out

Michu, nie przejmuj się, wystartujemy razem będzie nam raźniej Wink

 

Co powiecie na to

th?id=H.4792256840008338&pid=15.1

th?id=H.4843457130989709&pid=15.1

Aktorka, laureatka Oskara za role w

th?id=H.4512650189013712&pid=15.1

images?q=tbn:ANd9GcQhxij4ol35t6PX9aWi8Ce 

Tobey Maguire - milutkiSmileKiss

Jak się te foty razem ogląda, to wychodzi na to, że sporo w tym filmowym i muzycznym światku vege ludzi. I ładne som i nie do końca zepsute jednak  Laughing

 

Marianka:  Tobey Maguire - milutki

...no tak milutki, ale jakoś tak, tego czegoś mu brak Laughing

No to chyba już bardziej ten240087.1.jpg

 

No ten też, owszem, mniam, mniam.... Kiss

Taki bardziej dla Ciebie, z pazurkiem, rrrrrrrrrLaughingSmileSmile

Cillian-Murphy-cillian-murphy-11159146-4To Cillian Murphy - irlandzki aktor teatralny i filmowy. Widziałam go niedawno w jednym filmie, jest super. Za talent, sexi-magnetyczne spojrzenie w skali od 1 do 10 daję mu... 11Kiss

 

Cillian.jpg10.5K_9 views

?action=download&hash=wNSHhDVVaH

Cillian Murphy - jeszcze jedna fotaKiss

 

images.jpeg4.2K_102 views

No czy ja wiem... może i coś w nim jest, ale ten pyszczek i w ogóle jakiś taki mydłkowaty cacuś Tongue Out

ale niech Ci będzie Marianko, daje mu 6, choć nie jest w moim guście Smile

Cacuś? Mydłkowaty? Tylko 6? No normalnie cios. Prosto w serce. Laughing Nie wiem czy się podniosęLaughing

Cillian! Wychodzimy!Laughing

 

.............POEZJA.........KSZTAŁTÓW....... schrupałabym go razem z tymi jego wrrrednymi porciętami Laughing

Bóg zapłać VmatN Laughing

.... ale jakby cuś, to nie muszę mieć aż tak umięśnionego faceta, no ale ... jednakowż trochę musi być ... to proste, czy kręciłaby was kobitka bez grejfrucików ? Nie wysilajcie się, znam odpowiedź Tongue Out

 Po co nosić tyle balastu ? Facet ma być przede wszystkim skuteczny - jakiś środek w tym wszystkim ma być. Kiedyś pływałem sportowo- mieliśmy w drużynie 2 takie "szafy" . Kalectwo normalnie. No ale to nie byli wege.

A "gejfruty"  ? hm....   no fajne są ale tu też nic nie przesądzam. One mają swoje zadanie życiowe i jak je spełniają a ...NO I PRZEDE WSZYSTKIM: są te "jedyne" ;)  to wszystko jest jak trzeba.

 

Nie muszą być melony. Cytrynki tyż ładne Tongue Out

?action=download&hash=2ApqxNtx6d

Kolejny przystojniak - Josh Hartnett - aktor i producent

 

images?q=tbn:ANd9GcRiY9G70RgKyi5yXCEh8D4images?q=tbn:ANd9GcTNQgHcVZR8RDeLu5NJXiM

Noah Wyle, podoba mi się w takich foto-wersjach.Kiss

 

 

 

 

Fora  ›  Ogólne  ›  Różności