Forum

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

 
Fora  ›  Ogólne  ›  Różności
 

Wakacyjne wyjazdy

Lato, wiadomo. Ludziki się szykują do wakacyjno-urlopowych wyjazdów. Jeszcze inni jadą popracować. 

Pochwalcie się, co tam latem ciekawego zamierzacie porabiać? (albo rozrabiać)Smile No chyba wszyscy z naszego forum jeszcze nie wyjechaliLaughing

Nie wiem gdzie wyjadę ponieważ wyjazd do Norwegii w tym roku niestety pod hasłem zapomnij a nad morzem i w górach jestem co 3 tygodnie nie powiem ze na wakacjach ale "prawie"......

Dziękuję za pozdrowienia ?(p)

A zapomniałem podzielić się moim MAŁYM wielkim szczęściem - dzięki 2 tygodniowej głodówce -  choroba lokomocyjna znikła(a propos podróżowania) a dawała mi ostatnio nie źle w kość ..

Mogę do kogoś podjechać po lini Słupsk - Wrocławek -Sieradz- Karowice -Bielsko -Biała i WSZYSTKO od tej lini na wschód ......Będą jakieś zaproszenia ????

 

miało być Katowice   - może to jakiś znak lub podpowiedz  ??

 

No, ja nie skorzystam z tych tras Stranger, ale może znajdzie się jakaś podróżująca duszyczka udająca się trasą przez Karowice/Katowice? Smile Ja miałam, jak co roku, jechać na wyjazdowe warsztaty jogi, ale trzeba to odłożyć.

P.S. Gratuluję pozbycia się lokomocyjnej dolegliwości, to jest coś! Smile

Co do moich pozdrowień - nie ma za co, były szczere i spontaniczne, chciałam sprawdzić, czy za bardzo nie osłabłeśLaughingSmile

Wybieram się do Kielc autem. Jak dojedzie to będzie sukces Laughing

To może zabierz kogoś do pchania auta?LaughingLaughing

To tak wiesz, na wszeki wypadek, bo NA PEWNO DOJEDZIESZWinkSmile

ja to nudnie, jak co roku. 

jesli znajdę chętnych to w pierwszy weekend lipca na rock na bagnie, 2 tygodnie później na basowiszcza, kolejne 2tygodnie później na woodstock.

 

Nudnie? No proooszę CięLaughingSmile

bo od kilku lat tylko basy, pozniej wood i koniec :p. troche szaleństwa by mi się przydało :D

Pochwalcie się, co tam porabiacie na wakacyjnych wyjazdach SmileJakieś wrażenia może? Smile

Fora  ›  Ogólne  ›  Różności