Forum

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

 
Fora  ›  Ogólne  ›  Różności
 

Sukcesy :-)

Dyskusja na shoutboxie zainspirowała mnie do założenia tego wątku...To ma być wątek optymistycznySmile

Co w swoim życiu uważacie za sukces? (wiem, że to słowo obrosło rozmaitymi znaczeniami, ale chodzi mi o pozytywy ). Nie wiem, czy zechcecie tę dyskusję tutaj kontynuować, ale podzielę się z Wami swoją refleksją na ten temat...

Za swój suces uważam to, że udało mi się realizować i wyrażać siebie na różne sposoby. Przez parę lat próbowałam swych sił w teatrze amatorskim -  bardzo ciekawe doświadczenia.

Byłam też m.in. nauczycielką przedszkola, dziennikarzem, animatorem teatru dziecięcego, urzędniczką, przez chwilę nawet telemarketerką... Ćwiczyłam tai-chi, potem zaczęła się przygoda z jogą... Teraz frajdę przynosi mi także pisanie scenariuszy i zabawa w teatr z moimi podopiecznymi.... Wszędzie się czegoś ciekawego nauczyłam i ciągle uczę... 

Sucesem dla mnie jest także to, że w ogóle żyję Smile, że w dużym stopniu udało mi się uwolnić od różnych traum i doświadczeń (a łatwo nie było) i nadal jestem po jasnej stronie mocy Smile No i że trochę osób mnie lubiSmile 

....jest wiele takich sukcesów... ale chcę tu przytoczyć jeden z ważniejszych tzn. LOVEGE i WAS WSZYSTKICH kochani Laughing

Na początku było tyko kilka osób.... a teraz aż miło popatrzeć ! Laughing

Co racja to racja, co tydzień ktoś przybywa Smile Coś pozytywnego się niegdyś zadziało i niech się dzieje dalejSmile Czyli sukcesLaughing

AmenTongue Out

 

Fora  ›  Ogólne  ›  Różności