Forum

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

 
Fora  ›  Inne  ›  Sprawy techniczne i komunikaty administracyjne
 

Shoutbox

W związku z różnymi nieporozumieniami na mini-czacie, ogłaszam małe głosowanie:

Czy z shoutbox-u mogą korzystać osoby niezalogowane ?

nie powinny

Raczej nie.

Może i nie powinny, pewnie będzie porządek i będzie .... nudno Wink

nudno to i tak tam jest ;) za mało osób tam wchodzi i tyle!

ale też jestem za tym, żeby tylko zalogowane osoby tam wchodziły.

był do tej pory jakiś problem?

niemiecki ordnung ma być?

taka natura shoutboxa, że to taki trochę śmietnik

niech wchodzi kto chce

jak rozumiem byłoby tak, że jak ktoś się nie zarejestrował, to się nie może do nas odezwać

 VmatN

nudno to i tak tam jest ;) za mało osób tam wchodzi i tyle!

 nudno... no tak, admin trochę za mało się stara :-) :-P

Jeśli uważacie że u nas jest nudno, to polecam zajrzeć na vegie.pl - shoutboxa, ostatnie logowanie 25.06.13

A co do głosowania, to jedna i druga sytuacja ma wady i zalety.

A oto jak przedstawia się sytuacja na froncie:

jeżeli shoutbox będzie tylko dla zarejestrowanych, niestety nie będzie go widać jeśli się nie zalogujecie, więc może to być trochę uciążliwe za każdym razem się logować, nawet jeśli tylko chcę zobaczyć co się dzieje. Niestety inna opcja nie jest możliwa.

Faktycznie brak widoczności z poziomu niezalogowanego jest utrudnieniem, ale uporządkuje sprawy autostwa wypowiedzi. Teraz jest bajzel. Wiele osób się nie podpisuje i nie wiadomo z kim się pisze. Pomijam podszywy, bo chyba tylko ja wpadłem na ten pomysł :P.

Wolę jednak porządek z wadą braku widoczności niż syf z widokiem na morze ;).

 

Ja też nie lubię super dyscypliny i nie zawsze chce mi się logować, ale właśnie ten ostatni zamęt, kto jest kto... Czy odpisałam temu Gościowi czy już innemu, czy to ten odpisał, czy inny, schiza jakaś. Tak mi się dzisiaj pomyślało, że może jeszcze na krótko (nie wiem, 2-3 tygodnie) w ramach ,,okresu przejściowego", zostawimy tak jak jest, zaznaczając ludzikom z zewnątrz, co by spodpisywali swoje wypowiedzi (sami też pinując tego w wypadku niezalogowania). Może ten zwyczaj się przyjmie. Jednak jeśli w tym czasie nic się nie zmieni i nadal będzie taki dżez z komunikacją, to wtedy pozostaje opcja z logowaniem.

Jeśli dla kogoś logowanie to problem nie do przeskoczenia to niech się nie wylogowuje,zresztą proces logowania to 1-2 sekundy jeśli takiej pracy nie jest wstanie ktoś wykonać to i na nic więcej nie można liczyć ... A nieporozumienia zawsze będą dopóki ludzie bardziej będą patrzeć na własne rozbudowane do śmieszności ego  a nie na istotne rzeczy ...

A jak będzie jest mi to obojętne pisałem już że do anonimów (Gościów ) nie odpisuję ponieważ chcę odpisać konkretnej osobie a nie wyrzucić z siebie agresję czy własną frustrację ,ze jest źle .. To przecież każdy potrafi

 

Marianka:  Tak mi się dzisiaj pomyślało, że może jeszcze na krótko (nie wiem, 2-3 tygodnie) w ramach ,,okresu przejściowego", zostawimy tak jak jest, zaznaczając ludzikom z zewnątrz, co by spodpisywali swoje wypowiedzi

Jak mawiał niejaki Budda: droga środka, może to jest jakieś wyjście.

Pamiętajmy że admin może skasować tych niegrzecznych Smile

W sumie ścieżka środka jakoś się sprawdza na shoutboxie. Użytkownicy niezalogowani podpisują sięSmile Nieliczne anonimy były, ale się zmyły (przy okazji, wszystkim hejterom mówimy ,,nie"!). Liczba uzytkowników LV rośnie, można więc mieć nadzieję, że niektórzy zechcą włączyć się do shoutboxowych pogaduszek. Przybywajcie i do woli ,,gadajcie"!Laughing 

Jamen !