Forum

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

 
Fora  ›  Inne  ›  Wasze propozycje odnośnie portalu
 

Poprawcie się Lovege.pl!

Wiem, że macie dobre intencje, ale nie wygląda to dobrze, gdy staremu emerytowi wysyłacie na maila informacje o "pasującym profilu", który należy do 18latki... Bez żartów! Nie wiem czy to automat czy ręcznie sterowana opcja, ale warto to poprawić.

To działa w dwie strony. Mi też wysyłają pasujące profile w mocno zawyżonym wieku ;).

Najmocniej przepraszamy Szanownych Panów! Już śpieszę z wyjaśnieniami, otóż powiadomienia z pasującymi profilami wysyła tzw. automat, ale nikt jak dotąd się nie skarżył. Jest też druga strona medalu, myślę że są różne gusta i niektórym panom (nie chodzi mi tylko o 20-latków) nie koniecznie musi to przeszkadzać. Oczywiście przemyślimy swoje postępowanie i postaramy się poprawić (nie tylko na wadze).

Chcę tylko przypomnieć, że portal jest jeszcze bardzo młody (nie całe 2 miesiące), oraz że portal jest darmowy, co między innymi oznacza, że nie mamy do dyspozycji sztabu informatyków tak jak w ,,sympatii,,  Bardzo prosimy o wyrozumiałość i przynajmniej na razie o przymknięcie oczu na to i owo EmbarassedSmile

Nausznik:.... nie wygląda to dobrze, gdy staremu emerytowi wysyłacie...

Ej Nausznik, właśnie  strzeliłeś sobie w kolano Wink masz dopiero 41 lat, to jaki z Ciebie emeryt ? Chyba że tak się czujeszWink, tak czy siak nie wygląda to zachęcającoLaughing Jeśli dalej tak się będziesz reklamował, to szybko przestaniesz kwękać na te ,,nie pasujące profile,, Wink

Mam nadzieję, że zauważyłeś Adminie (i Oliwko), że w pogodnym tonie ("emeryt") o tym wspomniałem publicznie, a w mailu byłem bardziej dosadny :)

Oczywiście wiem, że wszystko w dobrej wierze, ale namawiając znajomych singli wegetarian na portal jednocześnie z chęcią służę pomocną radą administratorom co może negatywnie wpływać na wizerunek lovege.pl.

I zgadzam, że partnerów w związku może dzielić nawet kilkanaście lat różnicy, ale powtarzam raz jeszcze - źle wygląda gdy dostaję w tytule maila informację o pasującym do mnie profilu, a wchodząc na profil nie widzę nic co nas łączy, i wiem że to tylko automat. Póki co chcę wierzyć, że w tym gronie nie pojawią się seksoholicy próbujący zaliczać panienki, jak podobno jest na dużych portalach randkowych. :)

Pokój między wegatariany!

W moim odczuciu portal ma przyzwoitą oprawę i formę, a pomysł połączenia wątku społecznościowego z randkowym jest dobry. No i portal jest darmowy, co przyznacie - stanowi duży atut. Ja też dostawałam propozycje różnych profili i domyśliłam się, jak to działa. Ale spoko, w końcu jest wyszukiwarka,  żaden problem. Smile Myślę, że fajnie jest, iż powstało takie miejsce, gdzie vege mogą się powymieniać się myślami ale i poznać itd. Drogi Nauszniku wpadaj częściej na forum, fajnie byłoby gdybyś się odezwał nie tylko w sprawie nie pasujących profili....Smile 

Mi niestety automat nie wysyła i nie wysyłał  ,żadnej propozycji . No cóż nawet automat nie dał rady więc dlaczego miałbym liczyc na jakiekolwiek kobiety ! :(

ja dostałam kilka propozycji pod 40lat :D. a mam 24... ja wiem... gusta i guściki :P

Eeee tam, to wszystko nic. Moja mama, dama wiadomo w słusznym wieku, jest na ,,sympatii+,, (największy portal randkowy, ponad 5 000 000 użytkowników) i uwaga ! dostaje całe listy ,,pasujących profili,, w tym  20-latków !!! A przypomnę, że dziadostwo jest płatne,nie wspomnę już o tej kupie ludzi pracujących nad tym. Nausznik, a może po prostu wyłączyć powiadomienia, pod każdym takim mailem, jest link, naciskasz i ciach, nie ma powiadomień Smile

Tak jest, powiadomienia można wyłączyć (co sam z resztą dziś uczyniłem). Automat ma to do siebie, że potrafi strzelać ślepakami. Zwłaszcza jak baza użytkowników nie przekracza jeszcze 200 sztuk - automat nie ma w czym przebierać i wali na chybił-trafił. Sądzę, że to się zmieni gdy nasze grono się powiększy.

Kamandir Zuo Smile Dziękuję za fachowe i wyczerpujące przedstawienie sprawy.