Forum

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

 
Fora  ›  Konkursy  ›  Pierwsza para LOVEGE.pl
 

Pierwsza Para

Tadam, tadam ! Kochani mamy pierwszą parę ! A przynajmniej pierwszą, która się zgłosiła Smile

 

Oto cytaty z listu: ,,Witam. Jestem użytkownikiem strony już od dłuższego czasu i nie
sądziłem że za jej pomocą uda mi się znaleźć 2 połówkę...,, i ,,Oto zdjęcia świeżutkiej pary którą połączyło lovege.pl,:

 

Piękni i młodzi :) Gratulacje, niech wam się darzy :) 

Dobrze powiedziane Laughing Dołączam się !

Szczere gratulacje, bądźcie szczęśliwi!Smile

Gratulacje!  Szczęścia i wytrwałości! Smile

Kochani ! Nadejszła wiekopomna chwila WinkSmile

Nasza ,,Pierwsza Para,, w sierpniu..... ale co ja tam będę się rozwodzić, sami przeczytajcie list od nich:

,,Witam bardzo nam miło że został stworzony dział z parami które związały się za pośrednictwem lovege. Również że załapaliśmy się na kilka kadrów w telewizji śniadaniowej.   Chciałbym napisać coś o naszym związku lecz każdy dzień spędzony razem jest równie wyjątkowy a wszystkiego nie sposób opisać :) 19 kwietnia zaręczyliśmy się a już 7 sierpnia wzięliśmy ślub cywilny, zaręczyny odbyły się w Ustroniu na Czantorii a ślub cywilny w Kołobrzegu ^^ Myślę że zaciekawił by ludzi fakt że jesteśmy z 2 skrajów Polski i dzieli nas odległość ok 700km. Lecz sprzyjająca takim odległościom praca i determinacja pozwoliły nam spotykać się co miesiąc na okres około 2 tygodni. Z czasem zaczęły nam bardzo przeszkadzać rozłąki nawet te kilku dniowe ^^ i teraz moja ukochana jest cały czas ze mną :) Mieszkamy razem w Ustroniu a do pracy jeździmy również razem :)

Zaręczyny:

Ślub:

Miło na Was popatrzećSmile Cieszę się razem z Wami SmileSmileSmileSmile

Ach jo, jakie to romantyczne, jacy Wy śliczni, ehhhh Kiss

No to teraz kolej na dzieciska WinkLaughing

Czekamy na rozwój wydarzeń Wink

Powodzenia !