Forum

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

 
Fora  ›  Inne  ›  Sprawy techniczne i komunikaty administracyjne
 

Ocena profilu

Na Shoutboxie, ale też i wcześniej pojawiła się dyskusja o sensie oceniania profili i zdjęć. Chodzi o gwiazdki stawiane pod profilem. Pojawiły się głosy za, przeciw i obojętne a może raczej neutralne.

W związku z tym, uważam że na ten temat powinna wypowiedzieć się większa ilość użytkowników.

Co o tym sądzicie ?

Rozumiem, że u niektórych osób gwiazdki, głosy, mogą wzbudzać jakieś emocje. Jeśli większość zainteresowanych ludzików będzie za usunięciem ocen profilu - dla mnie nie ma żadnego problemu. Sądzę, że chyba najważniejsze jest, abyśmy tu, na LV czuli się dobrzeSmile 

A mnie tam wśo rawno Wink mogą być gwiazdki może nie być, nie zwracam na to uwagi Tongue Out

Po co gwiazdki? Po co oceniać zdjęcia innych ludzi na 1? Miłe to jest? Potrzebne? Nie.

Powiem Ci, że też się nieraz dziwiłam, że ciekawy profil długo miał 1, czy 2 głosy lub 1 gwiazdkę. Ale kładłam to raczej na karb ,przeoczenia" innych użytkowników... Być może z powodu tych ocen, komuś mogło być nieswojo z tego powodu....

Właśnie została utworzona ankieta na temat oceniania, zapraszam :-)

Adminku drogi, a gdzie w odpowiedziach ankietowych opcje bardziej neutralne typu: ,,nie mam zdania", ,,jest mi to obojętne", ,,niekoniecznie" itd.? Smile Nie zawsze jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć Smile

Niestety są tylko dwie opcje, nic się nie da z tym zrobić. Undecided Też uważam że powinna być jeszcze trzecia możliwość Embarassed choć zawsze można się wypowiedzieć tu na forum Smile