Forum

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

 
Fora  ›  Ogólne  ›  Problemy, bolączki, narzekania.
 

Kiedy życie nas sprawdza

Na dniach przyszło mi zająć się niedomagającą mamą. Licznymi problemami bardziej lub mniej do ogarnięcia. Chcę znaleźć w sobie jak najwięcej siły, aby ją psychicznie wesprzeć i mądrość, aby postępowac roztropnie. Jednym z wyzwań dla mnie, to odnaleźć się w tym chorym, publicznym systemie zdrowia. Muszę odłożyć na bok swoje  frustracje, lęki i egoizm. Życie mnie teraz sprawdza. Pewnie jak czasami - każdego z Was...

Kochana Marianko, cóż mogę Ci napisać... chyba tylko to, że jestem z Tobą, niestety tylko duchowo :-) Życzę Ci żeby Ci się wszystko jakoś poukładało Smile  Trzymaj się, uściski !

Tao, bardzo Ci dziękuję za słowa wsparcia. 

Kochani, cóż można odpisać, rozumiem.

Ale nie chcę tutaj smęcić. To był spontaniczny  wpis. 

życie nie tyle nas sprawdza, ale i otoczenie w różnych niewesołych momentach. Warto dostrzec plusy owych niezbyt przyjemnych zdarzeń w naszym życiu...

Warto widzieć problemy w szerszej perspektywie, zgadzam sięSmile

Hej :) Mnie życie ostatnio sprawdzało :(

Zaczęło się jakiś czas temu psuć. Byłam nerwowa, nie miałam ochoty na współżycie z ukochanym. Biorę  Nervomix Control. Jest na bazie ziół, więc uważam , że całkowicie bezpieczny.

Po dość krótkim czasie, wszystko wróca do normy. A co Wy o tym sądzicie ?

 

Pozdrawiam..

Chmurko, to dobrze, że Twoje samopoczucie się poprawiło Smile.

Czy udało Ci się dojść do przyczyny tych problemów?

Chmurko, jeśli piszesz, że Twoje zdrowie wróciło do normy po zażywaniu leku to może była to tylko chwilowa dolegliwość. Brak chęci na seks to jeden z objawów depresji jeśli utrzymuje się przez większy okres czasu (2 tygodnie). W okresie jesienno-zimowym, kiedy jest szarówa za oknem, niewiele słońca przebija się przez chmury częściej ludzi dotyka chandra, obniżenie nastroju, "deprecha". Jeśli Twoje problemy będą się powtarzały bądź długo utrzymywały to zasięgnij porady specjalisty - wybierz się do poradni psychologicznej (na nfz trzeba skierowanie). Pomyśl jakie mogą być przyczyny problemów, np. stresująca praca, problemy w relacjach z partnerem itp. Preparat, który zażywasz ma w składzie melisę, która działa uspokajająco.

Ja regularnie bądź od czasu do czasu (w zależności od potrzeb) wypijam herbatkę z melisy. Może też zacznij stosować taką kurację?