Forum

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

 
Fora  ›  Różne sprawy damsko-męskie  ›  Miłość, partnerstwo, seks.
 

Coś dla panów i dla pań

Romantyczne, piękne i...Wink oceńcie sami.

https://www.facebook.com/photo.php?v=131867910353923&set=vb.136336876521150&type=2&theater

moja ocena będzie krótka, ale nad wyraz znacząca : NIE (zdecydowanie NIE w moim guście) Tongue Out

ale są ludzie którzy to odbierają w sferze swojej wrażliwości, każdy ma inne gusta ;)

Ooojj to już nie na moje lata LaughingWink  ale ładne i jest na czym oczko zawiesić :-)

Michelle co z tego nie było w Twoim guście??

Komu to się może nie podobać...i dlaczego...

rewelacja

MI  :)

JAKO GRA WSTĘPNA  - REWELACJA ,

GIBKOŚĆ CIAŁ DO POZAZDROSZCZENIA ,

TYLKO PO CO TE UBRANIA NA FINISZU ,

SMAKOWITE

PS. u nas NA LV TEŻ JUŻ MAM JENĄ OSOBĘ DO TAKICH EWOLUCJI I BĘDZIE TO MARIANNA  - WIĘC CHŁOPY ZGŁASZAĆ SIĘ , JA NIESTETY NIE MOGĘ JESTEM PO "MAŁYCH "KONTUZJACH  ..

 

 

Michelle co z tego nie było w Twoim guście??

Komu to się może nie podobać...i dlaczego...

rewelacja

 Cóż dla mnie takie występy zawsze trącają tandeta, pretensjonalnością i cyrkiem, a to nie jestem ja ;)

Nie lubię takich akrobacji, a gdy je widzę raczej krzywię się niż cieszę. Rozgolaszenie i publiczne wygibasy to dla mnie nie sztuka. No przykro mi, ja wolę delikatność, prywatność, domowość, intymność, troszkę może trącającą dla niektórych o konserwatyzm, ale trudno ;)

Ja w wyuczonym, siłowym, zaprogramowanym do perfekcji układzie i przedstawieniu - wartości takich jak wrażliwość nie odnajdę ^^

 

ManianaSmile 


Nie ukrywam, mnie się podobało....Zawsze miałam słabość do tańca, akrobacji itd. Obejrzałam to jeszcze przez pryzmat pracy z ciałem w ogóle. Takie piękno ma jednak cenę. Zdaję sobie sprawę, ile musiała ćwiczyć ta dwójka, aby wykonanie tego układu wyglądało na lekkie, zmysłowe itd. To lata, lata codziennego wielogodzinnego treningu. Za to jednak obejrzeliśmy wyzwolone, piękne ciała....

Być może niektórym osobom taka ekspresja ciała czy forma prezentacji może się nie podobać i nie przemawiać...

A dla Panów mały bonusik jogowo-wakacyjny ode mnie SmileCool

 

 

ASANA 1.jpg32.5K_9 views

Michaelle, jak Ty to sobie wyobrażasz, przecież nie mogą wystąpić w garniturze czy habicie to artyści nie prawdziwi kochankowie, nie mogą występować tylko w domu. Mają przecież nie łatwe zadanie pokazania intymności, czułości itd. tylko za pomocą tańca-ruchu, i to tak żeby nie było to wulgarne a jednak było widać namiętność. To przecież jasne, że wszyscy lubimy prywatność, intymność i domowe zacisze niż ,,publiczne wygibasy,,

 

Michaelle, jak Ty to sobie wyobrażasz, przecież nie mogą wystąpić w garniturze czy habicie to artyści nie prawdziwi kochankowie, nie mogą występować tylko w domu. Mają przecież nie łatwe zadanie pokazania intymności, czułości itd. tylko za pomocą tańca-ruchu, i to tak żeby nie było to wulgarne a jednak było widać namiętność. To przecież jasne, że wszyscy lubimy prywatność, intymność i domowe zacisze niż ,,publiczne wygibasy,,

 Ale do mnie właśnie taka forma sztuki nie przemawia xD Jak dla mnie pokazywanie 'intymności' nie jest piękne, tym bardziej publiczne, nieprawdziwe. Jest to celebracja ciała, a do tego mi daleko, bo ciałem nikt nie jest ;) ale ja nie mam nic przeciwko ludziom którym się to podoba! :D żeby nikt mnie źle nie zrozumiał ;) mi osobiście to się nie podoba, bo nie współgra z moim wnętrzem, a raczej o wnętrze powinno chodzić bardziej niż o zewnętrze pokazane w tym właśnie akrobatycznym przedstawieniu.

Aaaa..... no ale jak oni mieli przedstawić ...wnętrze, to nie uchodzi ! Chyba że...aaa ! wnętrze-dusza ! Tylko że temat tej sztuki jest ździebełko inny ;-)  Przedstawienie za pomocą tańca gry wstępnej i duchowych wartości itp., to dopiero jest wyzwanie ! Laughing

Tao, ha, ha, ha, taniec stylowy: on garniturze, ona w habicie, już sobie wyobrażamLaughing Po chwili marynarka z tyłu rozpruta, a jej habit rozdarty w trzech miejscachLaughing On głowy nie może wydobyć z jej rękawa, a ona w zębach trzyma kawałek jego rozdartej koszuliLaughing Oboje dyszą z rozpaczy....Laughing

Sorry, mam wieczorową lekką głupawkęLaughingSmile

Prawda jest jak zwykle czasem bliżej ciała czasem bliżej duszy chodzi o to aby balansować pomiędzy jednym a drugim niczego nie odrzucając .