Forum

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

 
Fora  ›  Z życia portalu  ›  Aktualności
 

Autoprezentacja

Jako wolny prowadzę skromne,nie zawsze proste życie. Na wsi przy Wrześni mam rodzinny weekendowy dom-z kominkiem,wygodami-w miarę dzika przyroda,rzeka,lasek,2 stawy,gdzie w cieplejsze okresy mieszkam.Mieszkanie w bloku wynajmuję,mieszkam z rodziną nad jeziorem bo lepiej-mam przemiłą 7 letnią bratanicę i fajnego 14 letniego bratanka.Dom jest 2-piętrowy,mieszkam na dole. Mówią,że mam artystyczną duszę-piszę haiku-ostatni "myślący"wiersz napisałem w 1993 r-jest w mojej prezentacji =,w albumie Facebooka-www.facebook.com/krzysztof kokocinski(Wrzesnia),e-mail-krzyszko1@wp.pl/ Zamierzam robić akty art. kobiet,wybitni artyści i inni mówią mi,że mam do tego dar,Chcę pomagać ludziom,zamierzam otworzyć gabinet medycyny naturalnej.Mam wiedzę i trochę doświadczenia.Zrobiłem Neo Reiki -mistrza nie chcę...bo w Zen osiąga się wszystko bez wyszukanych technik,dzielenia energii na wyszukane systemy. Jestem wegetarianinem,okresowo weganinem.Odchodzę od zawodu elektronika-automatyka,nie interesuje mnie świat zabawek mechanicznych choć dobre są z tego pieniądze.Mam duszę hippisa,anarchisty,szamana..Moim lekarzem bywa tybetański mnich,leczy tradycyjną medycyną tybetańską,były ochroniarz Dalaj Lamy 14,uczył się u osobistego lekarza Dalaj Lamy-już bez hierarchii-Godżjong Tenzin Gyatso-Tenzin Jangchub. Nie byłem w związku małżeńskim,nie mam dzieci..Szukam kobiety do związku.Są okresy,chwile,że jestem medium-jasnowidzenie,jasnosłyszenie..Podobno w poprzednim życiu byłem szamanem i wyrocznią..Z terapeutów duszy najbardziej cenię Eckharta Tolle,Jiddu Krishnamurti,Mooji,Osho..Mam na Facebooku swoją grupę- Samopoznanie Rozwój Medytacja Radość.I we Wrześni otwieram"Medytacyjna Grupa Wsparcia-Września"bez ortodoksji,kierowaniem się jakąś jedyną religią czy ideologią..-jest na mojej stronie Facebooka.Mój dziadek w drugim pokoleniu pochodzi z Korei-mama była pierworodną,i ja pierworodny-tak,że geny znalazły drogę.Mam urodę dalekowschodnią,35 lat temu spotkałem się z koreańskim mistrzem Zen--78 patriarcha w bezpośredniej linii od Buddy w tradycji koreańskiej-Dae Soen Sa Nim Seung Sahn,który bardzo wpłynął na moje życie.Polecam na youtube-"Przebudz się-w trasie z mistrzem Zen". Jestem na początku drogi albo jeszcze dalej :-)

Wyglądam i czuję się 10 lat młodziej :-)Na wsi przy Wrześni mam rodzinny weekendowy dom-z kominkiem,wygodami-w miarę dzika przyroda,rzeka,lasek,gdzie w cieplejsze okresy mieszkam.Mieszkanie w bloku wynajmuję,mieszkam z rodziną nad jeziorem bo lepiej-mam miłą 7 letnią bratanicę i 14 letniego bratanka.Dom jest 2-piętrowy,mieszkam na dole. Mówią,że mam artystyczną duszę-piszę haiku-ostatni "myślący"wiersz napisałem w 1993 r-jest w mojej prezentacji w albumie Facebooka-www.facebook.com/krzysztof kokocinski(Wrzesnia) Zamierzam robić akty kobiet-artyści i inni mówią mi,że mam do tego dar.Chcę pomagać ludziom,zamierzam otworzyć gabinet medycyny naturalnej.Mam sporo wiedzy i trochę doświadczenia.Zrobiłem Neo Reiki -mistrza nie chcę...bo w Zen osiąga się wszystko bez wyszukanych technik,dzielenia energii na wyszukane systemy. Jestem wegetarianinem,okresowo weganinem.Z zawodu jestem elektronikiem-automatykiem.Mam duszę hippisa,anarchisty,szamana..Moim lekarzem bywa tybetański mnich Tenzin Janghub,leczy tradycyjną medycyną tybetańską,były ochroniarz Dalaj Lamy 14,uczył się u osobistego lekarza Dalaj Lamy-już bez hierarchii-Tenzin Gyatso. Nie byłem w związku małżeńskim,nie mam dzieci.Są okresy,chwile,że jestem medium-jasnowidzenie,jasnosłyszenie,kontakt ze zmarłymi..Podobno w poprzednim życiu byłem szamanem i wyrocznią..Z terapeutów duszy najbardziej cenię-Eckhart Tolle,Jiddu Krishnamurti,Mooji,Osho..Mam na Facebooku swoją grupę- "Samopoznanie Rozwój Medytacja Radość"i"Medytacyjna grupa Wsparcia-Września".Otworzę we Wrześni ośrodek medytacyjny.Moim głódnym nxuczycielem jest mistrz Zen Seung Sahn od 35 lat.Polecam na youtube film o Seung Sahnie-"Przebudz się,w trasie z mistrzem Zen".Jestem na początku drogi albo jeszcze dalej :-)