Forum

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

 
Fora  ›  Konkursy  ›  Pierwsza para LOVEGE.pl
 

.............

Dużo  dobrego musiało  się  wydarzyć  bowiem  gniję  tu  dwa  lata  i ...... takiej  pustki  jeszcze    nigdzie  " w  sieci " nie  doświadczyłem  .

Hmm, hmm, hmm....

Widzieliśta takie dziwo ??  Bo ja ni. Facet lubi jak mu gnije Surprised - ,,Dużo  dobrego musiało  się  wydarzyć  bowiem  gniję  tu  dwa  lata,,

Mój Bosze, a może on gnije od głowy ? Nie zauważył tego bo pewnie rzadko jej używa. Chłopie ogarnij się bo jak dojdzie do ,,wacka,, to już żadnego pożytku z ciebie nie będzie.Wink 

 

 

Rozumiem, ponarzekałeś sobie, a coś pozytywnego od siebie?....Smile

 

Przyznam że nie rozumiem co chcesz osiągnąć poprzez zamieszczanie takich i innych wpisów. (Bonpo: Gdzie  są  wege  kobiety ?  bowiem tutaj ich nie  ma...)

Wylewasz swoją frustrację/złość ? Na kogo/co ? Na kobiety ? Portal ? Czy aby na pewno szukasz problemu we właściwym miejscu ?
Drogi Bonpo, jako buddysta powinieneś wiedzieć, że ,,to co wewnątrz, to i na zewnątrz,,

Łatwiej zmienić siebie niż wszystkich dookoła Wink

Oczywiście, jeśli uważasz że można coś poprawić na LV, to napisz Smile

Naskoczyłyście na Bonpo gromadnie broniąc swojej płci, to zrozumiałe. Przecież każda kobieta jest porządna, a ich brak zaineresowania mężczyznami to li tylko wina mężczyzn. Bonpo ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Ja nie widzę w jego wypowiedzi jakiejś frustracji. Na LV nie spotkał odpowiedniej osoby, jak sam pisze nie interesują go jednorazowe czy niezobowiązujące znajomości, wnioskuje że tylko takie miał okazje nawiązać. 2 lata do dużo czasu.

To, że na LV dobrała się para to oczywiście powód do dumy dla autorów, powód do szczęścia dla młodej pary i nadzieja dla reszty wege randkowiczów. Jednakże wiosny nie czyni i nie sprawi, że zaraz kościoły i USC pękną w szwach od nawału par z lovege ;).

Więcej wyrozumiałości.

Rozumiem Bonpo, bo sam miałem tutaj normalny profil, opisany, ze zdjęciami i też guzik z tego. Nie chciałbym zwariować od zastanawiania się czy opis albo zdjęcie jest dobre/złe. Opis krótki / długi / średni - co potencjalna partnerka wywnioskuje? Rozpiszesz się za bardzo to nikt nie przeczyta, zbyt krótko - pomyśli, żeś tłumok. Pisać prawdę, ściemniać po całości, koloryzować, żeby dobrze wypaść...

 

,,na_chwilę"

przyznam, jestem nieco zdumiona....

Dla mnie ostatni post Bonpo, to wylanie frustracji i złości w jimiakowym stylu (dla niezorientowanych, na LV miał tutaj swój profil niejaki Jimjak, który pobił rekordy także w trollowaniu).

,,Dużo  dobrego musiało  się wydarzyć  bowiem  gniję  tu  dwa  lata  i ...... takiej  pustki  jeszcze    nigdzie  " w  sieci " nie  doświadczyłem"

 Jak dla mnie, w tym jednym zdaniu, roi się od kilku, ukrytych oskarżeń w stylu: ,,Marnuję tutaj czas już 2 lata, na LV  nic sensownego się nie dzieje!  2. Co za dno, beznadziejny portal! 3. To przez Was czuję się tak beznadziejnie."

Wcześniejszy post Bonpa, też miał formę pretensji.... 

Nikt nikomu nie zabrania wyrażać swojego zdania, ale jak wiadomo, miewa ono różne formy. W moim odczuciu, Bonpo wyraźnie czuje się sfrustrowany i próbuje znaleźć ,,winnego" tej frustracji. Nie tędy droga. 

Podpisuję się pod tym co napisała Marianna.
cyt.,,Naskoczyłyście na Bonpo gromadnie broniąc swojej płci, to zrozumiałe,, Drogi Michale, w którym miejscu naszych wypowiedzi widzisz to bronienie naszej płci ? Bo ja widzę, że miałyśmy dość ogólne zarzuty. Widzę za to doskonały przykład męskiej solidarności. Smile
cyt.,,Bonpo ma prawo do wyrażenia swojej opinii,, tak to prawda, pod warunkiem, że zachowuje przy tym elementarne zasady kulturalnego zachowania. A są one takie same w realu, w komunikacji telefonicznej czy elektronicznej.
Przykład, ktoś wysyła Ci np. smsa:,,Jesteś totalnie beznadziejny,, i nie raczy tego ani uzasadnić ani tego kontynuować. Ot wyraził swoją opinię, a jak Ty się z tym czujesz ?
Bonpo w pierwszej swojej wypowiedzi źle potraktował żeńską część LV, w drugiej cały portal. Mało tego, ostentacyjnie okazuje lekceważenie, żeby nie powiedzieć dosadniej - ,,powiedziałem co o was myślę i mam głęboko w d.... co wy na to,,
 
Co prawda nie wiem co ma pierwsza para LV do wątku Bonpo, ale tak to wspaniale że poznali się na LV. Tyle że portal nie ma tu nic do rzeczy, nie od niego zależy ilość szczęśliwych par. Tak jak USC nie ma wpływu na ilość zawartych ślubów. To użytkownicy muszą podjąć wysiłek.
Jeszcze co do ilości par LV. To że jedna para się przyznała, nie oznacza że inne też mają to zrobić. Doskonale to rozumiem, bo też bym tego nie zrobiła. Co jakiś czas dostaję tego typu listy:,, Witam Poznałem kogoś, konta już nie potrzebuję. proszę o skasowanie profilu. Pozdrawiam Leon,, Niestety nie dostaję odpowiedzi na pytanie, czy druga połowa też jest z LV. Zorro też nie chciał ujawnić swoich fotek z ukochaną.
 
ps. widzę że właśnie przed chwilą skasowałeś swoje konto, hmm...
 

Natomiast problem ciekawie wypełnionego profilu, to już zupełnie inna bajka. A może raczej sztuka Smile

To temat na osobny wątek. Niestety niechlujnie wypełnione profile mają i kobiety i mężczyźni.

A to nie odpowiadają, a  to zara kasują konto... No, nie pogadasz CryWink

No patrzajta, a mówią że to baby strzelają fochem WinkLaughing