Forum

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

 
Fora  ›  Ogólne  ›  Problemy, bolączki, narzekania.
 

..................................................

Gdzie  są  wege  kobiety ?  bowiem tutaj ich nie  ma...

Really? Doprawdy, mogłabym to samo rzec o tutejszych mężczyznach vegeTongue OutSmile

A

Wy co czekacie aż coś się samo wydarzy bez Waszego udziału ,

Bonpo  - wybrałeś z avatarów lub opisów  1 lub więcej kandydatek i odezwałeś się do nich ?

Marianno - to ze facetów statystycznie jest mniej nie znaczy ze ich w ogóle nie ma wystarczy ,ze się rozejrzysz ...

A tak naprawdę to portale tego typu nawet tak sprofilowane nie przezywają rozkwitu  są z założenia martwe za życia jak ich członkowie :veggie,wege wioska czy kilka facebukowych po kilka osób . Aktywność zaczyna się i kończy w najlepszym przypadku od kilku zdjęć i minimalnym wypełnieniu profilu .(Na ogólnych typu Tinder/Badoo też tylko klikamy po zdjęciach i liczymy na cud . Gdyby miłość /szczęście było dla nas najważniejszym z celów to każdy moment powinien przybliżać  nas do celu a tak np.w moim przypadku ma uspokoić sumienie ,ze przecież coś zrobiłem(odezwałem się do jednej osoby a Ona zaskoczyła mnie i odpisała ,zanim zbiorę się aby znowu coś odpisać Ona zdąży wyjść za mąż ,urodzić dzieci i odchować wnuki :( Nie możecie się zdecydować wysyłajcie do wszystkich ale potem spotykajcie się w realu .Powodzenia będzie nam wszystkim potrzebne ,wyjdźmy poza strefę komfortu ,tylko wtedy jest szansa aby COŚ się zadziało. 

Moja odpowiedź udzielona Bonpo była formą przekornego żartu Smile

Niczego nie generalizuję, niczego nie oceniam, często działam, czasem obserwuję Smile

 Freemen_good, święte słowa !

Gdyby miłość /szczęście było dla nas najważniejszym z celów to każdy moment powinien przybliżać  nas do celu

Ze swojej strony dodam jeszcze, że na tego typu portalach niezwykle istotną rzeczą jest dobrze wypełniony profil i właściwe zdjęcie/a.

Nie doceniamy internetowej formy poznawania się. Zapominamy, że w realu możemy nie mieć tyle czasu żeby zainteresować sobą kogoś innego. Zaś internetowy profil daje nam możliwość przyciągnięcia, zaintrygowania drugiej strony, mimo ewentualnych braków.

Tak, skoro już jesteśmy w temacie wypełniania profili Smile Panowie pozwolą...

Drogi Bonpo, teoretycznie możemy uznać, Twój profil za wypełniony, ale... dlaczego w Twoim profilu (opis), jest tak mało o Tobie ? Skupiłeś się prawie wyłącznie na wymaganiach co do przyszłej wybranki Smile Pomyśl, jak Ty byś odebrał taki profil ?

Drogi Freemen_good, cóż Smile po Twoim opisie w profilu, ,,hula wiatr,, Wink potrafisz się zareklamować Laughing Chyba że, postawiłeś wszystko na jedna kartę, zdjęcie Smile Oczywiście jeśli jest to Twoje zdjęcie, a nie Brada Pita w młodości Tongue Out Ale powiedzmy, że jest to Twoje zdjęcie, to tylko pomyśl, jeśli raczysz się wysilić i dodasz jakiś ciekawy opis, to raczej długo tu nie pobędziesz. (przydałoby się jeszcze zdjęcie bez okularów)

Proszę nie odbierać tego jako słowa krytyki, a tylko jako drobne, życzliwe rady.

Bonpo, czy mógłbyś nieco rozwinąć swoje stwierdzenie, bo nie łapię ? Sugerujesz że nie ma tu wege kobiet, czyli że co ? Nie są (wystarczająco) kobietami, czy wegetariankami ? Smile Jakiegoż to narzędzia użyłeś, aby poczynić to genialne odkrycie ? Rozumu czy męskiej intuicji ? WinkLaughing Czy też po prostu wzrok Cię zawodzi ? Wink Może i się nie znam na kobietach, ale raczej tu ich nie brakuje. 

Może i  nie miałeś takiego zamiaru, ale  ktoś mógł się poczuć urażony twoim stwierdzeniem.

Pewnie nie odpowiesz, innych też olałeś.

może lepiej poszukaj tutaj ;)

Wege kobiet jest dużo więcej ale chyba faceci się bardziej starają.Nie wygląda to zbyt harmonijnie takie moje zdanie.

:)

Ludzie mają nieukończone profile, brakuje zdjęć profilowych (to małe zdjęcie w avatarze ogląda się z lupą), opisu siebie itp. ale to i tak nie gwarantuje sukcesu. Ten ktoś po drugiej stronie internetu musi się zainteresować, albo trzeba do kogoś zagaić i mieć szczęście, że odpowie/dojdzie do spotkania/dwie osoby spodobają się sobie. Dużo możliwości, zmiennych, kombinacji - zwał jak zwał.

Może mało motywujące do działania, ale ludzie bez internetu nie znajdują sobie partnera życiowego, więc czemu mając do niego dostęp automatycznie znajdą? Jest więcej możliwości znalezienia, ale też więcej możliwości utracenia szansy.