Actions
Profile Photo
rate profile
4 votes
Location
Profile Photos
2 Photos By Stroop
Description

Jestem wegetarianinem od początku 2016 roku, uzależnienie od sera mam za sobą. Teraz moja dieta to w zasadzie weganizm, ale czasami pozwolę sobie na jakieś odstępstwo w postaci czegoś z cukierni. Niestety cukiernie wegańskie to nadal jedno z moich marzeń. Nie dajmy się zwariować radykalizmowi. Bardzo lubię większość zwierząt, a wszystkie szanuję. Regularnie uśmiecham się do psów i wyzywam koty, bo są śmieszny kulkami z futra. Koty i psy stawiam na równi. xD

Jestem dojrzałym facetem, mam określone wartości i poglądy, które są zmienne. Mam też sporo wad, tak jak każdy. Pracuję nad nimi jak mogę, ale niestety ze względu na pandemię jest to trochę trudne. Cenię sobie poczucie humoru, dialog i wyjaśnianie sobie wszystkiego jak leci. Ludzie nie czytają sobie w myślach. Mam raczej introwertyczne usposobienie, ale nie mógłbym sobie wyobrazić życia bez ludzi.

Jestem feministą, ale to nie oznacza skrajnego skręcenia w lewo, ani w prawo (żeby nie było). Przyznam, że w kontaktach z kobietami czuję się swobodniej. Jakiś seksuolog zapewne coś by w tym odnalazł, ja niestety nie znam genezy takiego porządku rzeczy. Nie przeszkadza mi to, przynajmniej na razie. Operuję wulgarnym słownictwem, co czasami może zniekształcać mój obraz. Studiuję nauki polityczne, co sprawia mi przyjemność, ale nie uważam tego za sens mojego życia. Chociaż w aktualnym momencie nieśmiało dążę do czerpania z tego zysków finansowych i poszerzania swoich kompetencji w świecie nauki.

Imponuje mi intelekt i świadomość swojej cielesności. Uwielbiam uśmiech, humor sytuacyjny i śmiałe rozmowy. Mam dość leniwą naturę, ale wewnętrzny mechanizm obronny notorycznie mówi mi, że to trzeba zmieniać. Nie cierpię wiecznej pasywności i tego, że żyjemy w czasach, gdzie "teorie" spiskowe i największe głupoty są utożsamiane z wolnością słowa. Nie lubię wiecznie niezadowolonych ludzi.

Timeline
All posts
15 days ago
Stroop added new photo
18.05.2020 0 likes 0 comments 0 comments
Stroop reposted a photo. 
Stroop added new photo
18.05.2020 0 likes 0 comments 0 comments
Stroop added 2 new photos to album Stroop's photos
18.05.2020 0 likes 0 comments 0 comments