Actions
Profile Photo
rate profile
5 votes
Profile Photos
1 Photos By Shezza
Description

Forensic science geek, Kryminolog, Eco person, Introwertyk o silnej osobowości, miłośnik muzyki lubiący ciekawe rozmowy, Mostly Bi or Sapiosexual, Sherlock fan

Kocham zwierzęta, a koty, lwy i sowy mają szczególne miejsce w moim sercu. Pomagam bezdomnym zwierzakom od wielu lat, teraz jako wolontariuszka i liderka pro-zwierzęcej grupy w mojej pracy. 

Naprawdę bardzo zależy mi na środowisku i robię, co mogę, by promować vege-eco-life w moim otoczeniu. I'm on my way to become a vegan - po byciu wegetarianką przez ponad 12 lat. 

> Music I like: Classic, Rock, Other: The Beatles, The Rolling Stones, Pink Floyd, Florence & The Machine, Mumford & Sons, SOAD, Metallica, The Lion King OST, Hamilton OST, Woodkid, Ludovico Einaudi, Eternal Eclipse, Mozart...

> Books I like: The Master and Margarita, Harry Potter saga, Hamlet, Measure for Measure, The Valley of Fear, The Death's Acre by Bill Bass...

> TV stuff/Movies I like: Sherlock BBC, The Lord Of The Rings, Monty Python and the Holy Grail, Breaking Bad, Django, Finding Nemo, The Lion King, Moulin Rouge! ...

Jestem ciekawym świata introwertykiem. Odprężają mnie podróże, kontakt z naturą, jazda na rowerze, spokojne otoczenie, odgłosy morza, zapach cynamonu, bazylii, trawy cytrynowej i świeżo skoszonej trawy.
Uwielbiam włoską kuchnię, jednak nie ograniczam się do niej - ominęłoby mnie przecież mnóstwo wybornych smaków innych kuchni tego świata (jak choćby vegan curry, pad-thai, bibimbap czy sushi). 
Bardzo ważna jest dla mnie muzyka, także doświadczanie jej na żywo, jej związek z emocjami. Moja muzyczna aura (wg Spotify) to wistful and dramatic - i w sumie trochę to mnie oddaje. 

Nie jestem duszą towarzystwa, zazwyczaj nie wdaję się w chit-chat z nieznajomymi, bo czuję się wtedy niezręcznie. Jednak lubię porozmawiać na pewne tematy, zwłaszcza na te związane z moimi zainteresowaniami (a jest ich trochę). Nie stronię od dyskusji, głębokich rozmów lub po prostu słuchania. 

Enough about me. Kogo chciałabym poznać? 

Osoby, którym również zależy na zwierzętach. Które są szczere, z poczuciem humoru [trochę czarnego lub brytyjskiego nie zaszkodzi ;)] i zainteresowaniami w życiu. 

Timeline
All posts
05.12.2021
Shezza added new photo
05.12.2021 3 likes 0 comments 0 comments
25.11.2021
Shezza added new photo
25.11.2021 7 likes 0 comments 0 comments