Actions
Profile Photo
rate profile
7 votes
Profile Photos
Description

Cześć :)

 

Niektórzy piszą, że bez sensu pisać jaki powinien być wymarzony partner, bo życie i tak zaskakuje i ktoś, kto jest zupełnie inny niż chcieliśmy, okazuje się być właśnie tą osobą, z którą nam dobrze. Ja to widzę inaczej. Ja mam swoje wyobrażenie tego, jakiego chcę mieć partnera. Uważam, że to dobrze mieć klarowność co do tego kim się jest i kogo się chce w swoim życiu. Wiadomo że dwoje ludzi to dwa różne światy, to ogrom różnic, i te różnice trzeba wzajemnie zaakceptować. A jednocześnie wg mnie przyciągają się podobieństwa, tak więc opiszę siebie, a jeśli Ty widzisz podobnie kwestię podobieństw, i jeśli w moim opisie odnajdujesz po części siebie, to zapraszam Cię do nawiązania kontaktu ze mną.  

Kocham spokój, naturę, przestrzeń, uśmiechy innych ludzi, swoją własną radość. Kocham życie, ale czasami jest mi smutno. Kocham siebie ale czasem jestem zagubiona. Nie chowam się za maskami, także nie za maską uśmiechu czy pogody ducha, gdy ich we mnie nie ma. Kocham być autentyczna, wierna sobie, naturalna, wolna. Są rzeczy, które mnie ekscytują, ale czasem jestem przygnieciona tymi, których nie lubię. Kocham pochmurne niebo i podeszczowe powietrze. Kocham morze! Śpiew ptaków. Ciszę! Cisza jest mi bliższa niż muzyka, ale mam oczywiście swoje kawałki. Kocham być ze sobą, ale też z innymi autentycznymi ludźmi. Lubię małe grona, tłum ludzi mnie męczy. Kocham poznawać kolejne rzeczy, które mnie karmią. Kocham odczuwać przepływ i radość, i powoli odchodzić z tego, co nie jest moje. Akceptuję też to, że nie wszystko jest kolorowe. Nie fruwam w świecie duchowości, widzę jakie ograniczenia mamy jako ludzie. Mam świadomość, że większość z nas wychowała się w sposób, który utrudniał pełne eksplorowanie życia, tak całkiem w naszej ludzkiej godności i naturze. Wolę dać sobie czas na spełnienie swoich marzeń niż na siłę próbować po nie sięgnąć nie będąc w pełni gotowa. Akceptuję swoje różne stany, ograniczenia, emocje. Przyglądam się im świadomie, poprzez rozmowy ze sobą i ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Moja własna wewnętrzna więź jest dla mnie drogowskazem na ścieżce życia. Absolutnie nie wypieram emocji, lecz jestem z nimi i transformuję je w swoim tempie i na swój sposób. Ogromną wagę ma dla mnie czucie, bliskość emocjonalna, i wrażliwość na dotyk. Zamiast pojęcia – duchowość – bliższe są mi – człowieczeństwo, autentyczność, życie w zgodzie ze sobą, szukanie swojej prawdy, życie swoją prawdą i swoimi wartościami. Czasem zataczam koło wracając do pewnych rzeczy, miejsc, doświadczeń, lecz za każdym razem one są trochę inne, bo moja percepcja jest i ja sama jestem inna. Czasem zatrzymuję się, by zobaczyć, czy to w czym teraz jestem jest tym, czego chcę naprawdę.

Chciałabym mieć u swego boku partnera, z którym łączyłaby nas miłość, radość, autentyczność, szacunek, wzajemne wsparcie w rozwoju, bez oczekiwania, że zawsze będzie kolorowo. Partnera, z którym mielibyśmy dla siebie wzajemnie miejsce w swoich światach i sercach. Z którym dawalibyśmy sobie przestrzeń na nasze własne osobiste światy i tworzylibyśmy nasz wspólny świat. Chciałabym wpuścić do swojego serca kogoś, kto czuje świat podobnie jak ja.

 

Pozdrawiam ciepło!

Timeline
All posts
23.08.2020
Jo_anna_ added new photo
23.08.2020 7 likes 0 comments 0 comments
03.07.2020
Jo_anna_ added 4 new photos to album Jo_anna_'s photos
03.07.2020 4 likes 0 comments 0 comments
21.08.2019
Jo_anna_ added new photo
21.08.2019 2 likes 0 comments 0 comments