Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

Drive4r

Żyj, podróżuj, marz, śnij i odkrywaj!

Donate

Prosimy o wsparcie finansowe:

Dziękujemy!

Actions
Profile Photo
My Groups
Hej! Ta Grupa jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy wierzą w kościół i Bóg jest ważną częścią życia. Grupa przeznaczona dla tych, którzy Swoje życie opierają na fundamencie wiary.
17 fans
Polska, Poland
16.06.2015 From Drive4r
Joined Groups
Private
Profile Photos
Description

Kolejny raz wypełniam tę rubrykę. Każdorazowo mam inne przemyślenia. Zdecydowanie uważam, że kategoryzowanie siebie i zamykanie swojej osobowości w kilku/kilkunastu zdaniach jest dużym uproszczeniem.

Jestem i wodą, i ogniem, słońcem i burzą. Pracuje dla dobra polskiej nauki, rozwijam "naszą" myśl techniczną, ale nie chodzę w powyciąganych swetrach i przetartych jeansach tak jak pewnie sobie myślisz, doskonale łącze życie zawodowe z moimi życiowymi pasjami. W wolnej chwili poświęcam się magii fotografowania i podróżom, łapię chwilę ulotne jak ulotka...

Uwielbiam ludzi, przepadam za długimi rozmowami, niestety rzadko trafiam na dobrego rozmówcę. Jestem skarbnicą inspiracji i dobrym organizatorem. Często gubię się w ciemnych zaułkach i chłonę kulturę miejsca. Staram się zrozumieć człowieka i wydobyć na zewnątrz jego piękno.

Żyję! Nie biegam za własnym ogonem, jestem w pełni świadomy tego co mnie otacza! Mimo optymistycznego podejścia do życia jestem bardzo poważnym i zdrowo myślącym facetem, mogę być dla Ciebie wsparciem i oparciem w trudnych chwilach.

Chciałbym Cie kochać, podziwiać, doceniać i móc liczyć na Twoje cenne rady...

Ufać-zaUfać!

Timeline
All posts
16.06.2015
Drive4r added new group
Hej! Ta Grupa jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy wierzą w kościół i Bóg jest ważną częścią życia. Grupa przeznaczona dla tych, którzy Swoje życie opierają na fundamencie wiary.
17 fans
Polska, Poland
16.06.2015 6 likes 0 comments 0 comments
Drive4r added new photo
16.06.2015 1 likes 0 comments 0 comments
01.05.2015
Drive4r added new photo
01.05.2015 0 likes 0 comments 0 comments
19.04.2015
Drive4r added 5 new photos to album Drive4r's photos
19.04.2015 0 likes 0 comments 0 comments