Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

Donate

Prosimy o wsparcie finansowe:

Dziękujemy!

Actions
Profile Photo
Profile Photos
Description

Mój rocznik to 1980, 177cm wzrostu, 89 kg wagi, zielone oczy, długie ciemne włosy (trochę srebrnych). Jestem raczej introwertykiem, człowiekiem wyrozumiałym, spokojnym, a nawet nieco małomównym co może przeszkadzać. Nie przepadam za towarzyskim stylem życia ale czasem wyjdę do ludzi ;) . Prowadzę skromny, oszczędny tryb życia i nie jestem rozrzutny. Zmywam, piorę, robię zakupy, gotuję, segreguję i wynoszę śmieci, czasem odkurzam i ogólnie dbam o porządek, ale nie jestem pedantem. Ważna jest dla mnie świadomość ekologiczna i szacunek dla natury, dieta roślinna (wegańska). Próbuję grać na gitarze, może w przyszłości spróbuję też pianina, czasem majsterkuję, czasem skorzystam z roweru, trochę rozmyślam o problemach świata. Trochę jestem zainteresowany odnawialnymi źródłami energii, motoryzacją (ostatnio EV i hybrydy), anarchizmem (egzystencja bez rządów i samorządność), niezależnością/samowystarczalnością. Nie mam nałogów, a wręcz jestem przeciwnikiem papierosów, narkotyków i nadużywania alkoholu. Mam kilka marzeń materialnych, które będę chciał w miarę możliwości zrealizować, chętnie wspólnie. W relacji mogą się okazać ważne poglądy, więc też tu ujmę co należy: jestem heteroseksualny ale szanuję inne orientacje, feminizm, szanuję też osoby innego pochodzenia, innej kultury, innego koloru skóry, staram się też uszanować czyjąś religię, ale nie dogadam się z fanatyczką religijną lub/i patriotyczną (nie interesuje mnie przynależność narodowa bo żyjemy na tej samej planecie i należy żyć w zgodzie). No i może się okazać ważną kwestią gust muzyczny, nikogo nie katuję głośną muzyką ale lubię rockowe mocne/ostre brzmienia (punk, hardcore, thrash metal), czasem rock'n'roll z bardzo dawnych lat ;) oraz szybkie techno. Jeśli puścisz mi reggae, jazz, blues, muzykę klasyczną, rap czy coś innego też pewnie będzie fajnie.

Nie lubię wulgarnych tekstów, degeneratów, patologicznych i chamskich czy wrednych zachowań a obrażanie się uważam za dziecinne. Nie jestem konserwatystą, tradycjonalistą i nie lubię obłudy, a cenię umysły i zachowania wychodzące poza utarte standardy. Nie lubię też zbyt silnych i niepotrzebnych emocji, histerii, paniki, furii, oraz zbyt silnych zapachów i zbędnego hałasu (mam wrażliwe uszy). Cały jestem wrażliwy ale nie zawsze to okazuję.

Obecnie (a może się to zmieni) wstaję bardzo wcześnie, pracuję fizycznie na produkcji, więc moja aktywność po pracy może być czasem mniejsza od oczekiwanej. Sporadycznie wyjdę gdzieś na koncert, czasem na rower. Miło jest pobyć czasem nad jeziorem, trochę pływam ale jeszcze za słabo żeby się wypuszczać na głębiny. Nie jestem typem podróżnika, mola książkowego, imprezowicza, czarusia-bajeranta. Trochę brak mi entuzjazmu, nie zachwycam się zbytnio czymkolwiek, nie jestem ani pesymistą, ani optymistą, bliżej mi do realizmu i stoicyzmu. Ukończyłem kilka szkół średnich i mam prawo jazdy kat. B.
Nie mam dzieci, nigdy nie byłem żonaty, nie planuję ale można się ze mną dogadać. Jestem uczciwy i lojalny w związku. Traktuję związek poważnie i oczekuję tego samego. Lubię kontakt fizyczny, miło jest popatrzeć sobie w oczy, potrzymać się za ręce, poprzytulać, seks też lubię. Fajnie będzie jeśli masz trochę wspólnych cech. Mile widziane podobieństwa ale też szacunek, zrozumienie i akceptacja różnic. Mile widziane również wspólne cele i podobny temperament ;) . Jeśli nie palisz, nie masz innych słabości związanych z nałogami, masz trochę empatii dla ludzi i zwierząt to pisz. Jeśli jesteś wyższa ode mnie lub starsza o kilka lat też pisz, nie mam stereotypowego myślenia, jestem otwarty. Nie pogardzę też osobą, która zechce przewrócić moje życie do góry nogami, ale zbyt duża zmiana planów może doprowadzić do niepowodzenia.

Timeline
All posts
20.06.2022
AndrzejXVX reposted a photo. 
vegeanka added new photo
20.06.2022 0 likes 0 comments 0 comments
23.09.2019
AndrzejXVX added new photo
23.09.2019 3 likes 0 comments 0 comments
01.09.2019
AndrzejXVX added 2 new photos to album AndrzejXVX's cover photos
01.09.2019 2 likes 0 comments 0 comments