Forum

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

 
Fora  ›  Różne sprawy damsko-męskie  ›  Randki internetowe
 

nie rozumiem.

Kaps  lok  ,  jest  używany   ze  względów  na  ograniczenia  lewej  dłoni.

Tym razem temat dotyczy tzw.portali randkowych z których część mężczyzn korzysta .Jeżeli startujesz z tekstem jednoznacznie brzmiącym , proszę Cię  po męsku - nie rób tego ; idź do agencji , zapłać należność za usługę zamiast czytać w opisach ; jakie to z Nas mężczyzn - chuje , zboki , prymitywy itp .Psujesz mi człowieku opinię bo ja nie aspiruję do kopulacji i pieprzenia niestworzonych bzdur - by tylko " wyrwać laskę " . Nadto właściciele tych targowisk chamstwa i podłości - TOLERUJĄ PUBLICZNE OBRAŻANIE MĘŻCZYZN .SĄ TO CZĘSTO TAK ORDYNARNE BLUZGI , GODNE ROZMÓWEK Z CELI BĄDŹ PODCZAS USTAWKI. Jeżeli napiszesz , iż jesteś bezzasadnie obrażany przez jakąś damulkę ; CENZURA NIE PRZEPUŚCI TEJ UCZCIWEJ TREŚCI I BEZPRAWNIE ZABLOKUJE CI KONTO .


CHCIAŁBYM POZWAĆ DO SĄDU PORTAL RANDKI.ORG , W KTÓRYM ZOSTAŁEM POCZĘSTOWANY PRZEZ JEDNĄ Z DAM ; TAK ORDYNARNYM  GRADEM  WYZWISK , PO KTÓRYCH ZANIEMÓWIŁEM .ARTYKUŁ 216 KODEKSU KARNEGO WCHODZI W GRĘ .ZOSTAŁEM ZMIESZANY Z BŁOTEM , PONIŻONY I W NIEZWYKLE CHAMSKI SPOSÓB OBRAŻONY . NIE JESTEM W STANIE JEJ NAMIERZYĆ.NICK CHAMA ALBO " ZNIKNĄŁ " ALBO ZOSTAŁ UKRYTY PRZEZ WŁAŚCICIELI TEGO LOKALU.
TREŚĆ MEGO ANONSU JEST NOTORYCZNIE KASOWANA . NIE DOPUSZCZA SIĘ DO TEGO , BYM TO OZNAJMIŁ PUBLICZNIE .
WIEM , ŻE NIKT TUTAJ NIE ZAGLĄDA LECZ GDYBY ; PROSZĘ O WSKAZÓWKI OD CZEGO ZACZĄĆ - CZYLI W JAKI SPOSÓB POZWAĆ PORTAL RANDKI.ORG