Forum

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

 
Fora  ›  Poznajmy się  ›  Skąd jesteście
 

Witam z Piernikowa

Witam serdecznie wszystkich i pozdrawiam z mojego Piernikowego MIasta

Witaj Mirabelko, fajnie że jesteś z nami! Czuj się jak u siebie!Smile

postaram się :) dzieję się tu coś w ogóle?? ;)

Forum należy do rozwijających sięSmile Zdarzają się mielizny (jak np. cisza na shoucie), ale w porywach trafi się ciekawa pogaducha. Fakt, na razie jedynie parę osób jest tutaj aktywnych, ale możesz poszerzyć grono ,,udzielających się"Smile. Gorąco zachęcam!

Witamy Cię serdecznie Mirabelko !

Rozgość się Smile

I jeszcze ja! :) Co prawda jestem z Ciechocinka ale juz niedługo planuję przeprowadzkę do Torunia.

Witaj Sylwiątko na LV! Smile I baw się dobrze!Smile

Dziękuję! Smile

Pierniki są niewegańskie. :P Chociaż chyba faktycznie lepiej, jak nasze miasto nazywają Piernikowem, niż Rydzykowem. ;) Pozdrawiam również.

Pierniki są niewegańskie? Ale chyba nie wszędzieSmile

www.jadlonomia.com/2013/12/weganskie-pierniczki.htmlSmile  

Zielona Góra pozdrawia Piernikowe Miasto (zielone góry są chyba wegańskie?) Wink Smile

 

 

 

Te "tradycyjne" są na miodzie, co wśród niektórych wegan budzi spore emocje (było nie było w sporach na ten temat, na ile miód jest niewegański, wylano już morze atramentu). Wink No, ale nie każdy tutaj jest weganinem, a ja z kolei mam dość liberalny stosunek do miodu pochodzącego z ekologicznej pasieki. Embarassed Może kiedyś "Kopernik" wprowadzi do obiegu również wegańskie pierniki? Byłoby ciekawie.

 

Toruń również pozdrawia Zieloną Górę (bardzo ładne miasto, w którym kiedyś wypoczywałem na ulicy Wypoczynek Smile ).

Aaa, ulica Wypoczynek, bywałam gdzieś w okolicy, ale nie udało mi się tam zahaczyć, że nie wspomnę o wypoczywaniuLaughing 

Hej :) postawiłam gorące dla wszystkich! Trzeci rok mieszkam w Toruniu, wcześniej bywałam w Zielonej Górze :) 

PS . zielona jadlodajnia wciąż działa?

Od dość dawna już nie Cry

Pozdrawiam z miasta, które jest w konflikcie z Piernikowem od niepamiętnych lat. Zupełnie nie rozumiem z jakiego powodu ;).

Inowrocław wita ;D