Forum

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

 
Fora  ›  Inne  ›  Wasze propozycje odnośnie portalu
 

Powiadomienia o wiadomościach

Cześć, sugestia, gdy piszemy wiadomość do kogoś, żeby było domyślne zaznaczone powiadomienie na maila.
Bo tak to np: ja wchodzę na lovege sobie, a tam 2 wiadomości, 100 czy 200 dni temu...

Tak, masz rację, również uważam to za poważną niedogodność. Problem niestety wynika z błędów popełnionych przez programistów tworzących ten CMS. Mamy nadzieję, że w przyszłości poradzimy sobie z tym problemem, a na razie trzeba przymknąć oko na to i owo. Taka uroda Wink

A jaka to jest wersja? może w najnowszej juz to poprawione?

1) Adminie, wysłałem Ci wiadomość prywatną, zaznaczyłem wszystkie 3 punkty

(kopia dla Ciebie na maila,
kopia dla mnie na maila,
notyfikacja dla Ciebie na maila)

To było już 40 minut temu, nic nie mam na mailu, ja, a Ty?

2) Miałem w skrzynce na portalu wiadomość prywatną, nie chciałem jej przeczytać i tak leżała nieprzeczytana,

Teraz po jakis 18 dniach, stwierdzam, że znikneła bezpowrotnie, a ja jej nie usuwałem. (chyyyba, nieprzypominam sobie)


Czy to znaczy, że nieprzeczytane wiadomości są ustawione na znikanie po iluś dniach w panelu?

1) Tak, tak drogi Chomiku mam wszystkie Twoje wiadomości, łącznie z tą na pięć stron Wink Odpowiem Ci na wszystkie pytania, propozycje, sugestie, ale jest tego tyle że w pół godziny nie dam rady Laughing

2) Wytłumaczenie tego jest proste, jeśli ktoś kasuje swoje konto, to niestety znikają również wszystkie wiadomości napisane przez tę osobę do Ciebie.