Actions
Profile Photo
Empty
rate profile
0 votes
Description

Antytradycjonalista, veganin, naturysta.

Lubię ludzi dążących do niezależności, umiejących określić swe potrzeby. Mam tendencję do popadania w skrajności. Lubię podróż w każdej formie, chociaż namiot i rower znaczą dla mnie więcej niż hotel z basenem.

Wolę akcję od marzeń, i poświęcenie od własnego interesu.

W rozumieniu doslownym, veganinzm jest dla mnie wyznacznikiem pojmowanej przez czlowieka moralności i zdolności do poświęceń. Veganin który kłamie jest dla mnie żadnym vege - to sprzeczne wartości. Veganin który nosi skórzaną kurtkę - jakiż to veganin? Veganin który pracuje w przemyśle mięsnym lub służy w policji lub wojsku czy w urzędach państwowych... 

Poszukuję bratniej duszy, niezamężnej kobiety, w Chrystusowym rozumieniu tej kwestii (chociaż to niekonieczne -przez wzgląd na realia). Kobiety która potrafi prawdziwie poświęcić się dla szczęścia innych istot ze szkodą dla siebie samej. Kobiety niezależnej, odpornej na opinie innych, szczególnie "bliskich", która wybrała by żebractwo zamiast przestępstwa.

Staram się podążać za głosem serca. Cenie sobie nauki Jezusa usiłując wdrażać je w życie. Wątpię w prawdziwość jego historii.

Osobiście uważam, że szukanie połówki przez serwis online jest dla słabych. Serwis dla vege traktuję jako wyjątek :)

Dystans nie ma dla mnie większego znaczenia.

Nie lubię tatuaży (w mej ocenie obnaża niedojrzałość posiadacza).

https://www.youtube.com/watch?v=BFK3DJ7Kn6s - do skonfrontowania swej wiary dla ludzi  wierzących.

 

Początki wegetarianizmu ~2014

Obecnie Vegan.

Timeline
All posts
22 days ago
tomaszhenrykdulak added new photo
18.03.2020 2 likes 0 comments 0 comments