Actions
Profile Photo
rate profile
2 votes
Location
Profile Photos
Description

 Monika 42 lata.

Jestem wieloletnim singlem i wreszcie poczułam zew, że nadszedł czas na kolejną ścieżkę w której mam pragnienie poznać i kroczyć wspólnie( ile to tylko czasu będzie możliwe ;) z przyjacielem od serca. Ufam, że wreszcie nastanie dzień i się spełni to co jest esencją życia -miłość

Jestem zdania , że prawdziwa miłość zaczyna się od przyjaźni i obopólnej chęci spędzania razem czasu oraz doświadczania bliskości tak na serio :) Chcąc żyć w zgodzie ze sobą (przy okazji nie krzywdząc istot) chcę zmierzyć się z wyzwaniem i spotkać mężczyznę ,który tak jak ja lubi kuchnię weg.... lub witariańską itp.

Posiadam dwoje dzieci - córka 19 lat i syn 17 lat. Wnuk - 6 miesięcy :) 

Interesuję się psychologią człowieka , charakterem, życiem, śmiercią...i wszystkim tym co dotyczy podróży w ciele na planecie ziemia. Kocham patrzeć w niebo, przytulać się do drzewa i słuchać głosu natury, kiedy przechadzam się leśnymi ścieżkami. Kontakt z naturą jest czymś co daje mi sens bycia tutaj. Aktywne spędzanie czasu to podstawa do tego ,żeby cieszyć się życiem.

Kocham H'ooponopono .... odmawiam codziennie :D pomaga, przysięgam!

Jeśli jesteś gdzieś tam... po drugiej stronie... i jesteś "w całości" autentyczną osobą .... Nie tak doskonałą jak gwiazdor z gazety, ale w 100% sobą z wadami i niedoskonałościami ....Odezwij się :)...czekam ...Poznajmy się :) Razem może być fajniej :)

 

 

 

Timeline
All posts
21 days ago
akinom077 added 4 new photos to album akinom077's cover photos
15.11.2019 1 likes 0 comments 0 comments
akinom077 added 8 new photos to album akinom077's photos
15.11.2019 1 likes 0 comments 0 comments
akinom077 wrote
" Jak łza spod rzęs wypłakana skrycie ....Tak śmierć ma sens i ma sens życie"
15.11.2019 0 likes 0 comments 0 comments