Donate

Prosimy o wsparcie finansowe:

Dziękujemy!

Actions
Profile Photo
Profile Photos
Description

Kochany,

Dzisiaj piszę do Ciebie pierwszy raz. Trochę się stresuję, bo nie chcę źle wypaść. Początki bywają trudne. Cała ta maskarada pozorów mająca ukryć nasze skazy i rysy zwyczajności.

Jeszcze się nie znamy, ale wierzę, że gdzieś tam jesteś. Codziennie od nowa szukasz sensu w całym tym chaosie myśli i zdarzeń. Przemierzasz zatłoczone ulice, przyglądasz się twarzom przechodniów i szukasz w nich odpowiedzi na pytania, które niczym krople deszczu uderzają w Ocean Twojej Świadomości. Popijając zimną kawę zastanawiasz się - czy chodzi po tej planecie dusza równie niespokojna jak Twoja? I po kolejnej nieudanej relacji, zaczynasz w to wątpić. 

Piszę ten list, aby wykrzyczeć: „Jestem tu! Istnieję!”.

Często zastanawiam się jak się poznamy. Czy będzie to romantyczny początek, do którego aż chciałoby się podłożyć nastrojową muzykę, czy raczej proza codzienności w barze z szybkim jedzeniem? No i kolejna spawa: jak mnie rozpoznasz? To nie będzie proste w tłumie pięknych, długonogich kobiet niczym z okładki pisma mody... Szukaj w kącie „dziewczyny z sąsiedztwa”, w kolorowym wdzianku, z oczyma niczym gorzka czekolada – to będę ja.

Trudno mi się żyje bez Twoich ramion. Chciałabym, żebyś ciągle mnie przytulał! Jakaż to rozkosz znaleźć się w objęciach kogoś, kto nosi Cię w sercu. Seks przy tym blednie! I jeszcze na noce czekam, takie, w których zaśniesz i obudzisz się przy mnie. A ja poczuję, że odnalazłam swój port, do którego chcę wracać po każdym sztormie codzienności.

W całej Twej prostocie i ludzkiej niedoskonałości wybiorę Cię na zawsze.

Tylko szukaj mnie, proszę.

Jest mnóstwo miejsc, które razem musimy odwiedzić i chwil, które musimy przeżyć... a tak naprawdę nie musimy. Nic nie musimy, zrobimy jak będziemy chcieli! Niczym dwa wolne ptaki szybujące po bezkresach nieba. Ciągle wolne, lecz wciąż pragnące lecieć blisko siebie...

Świat na nas czeka. Ja na Ciebie czekam. Ty na mnie czekasz. 

Chciałabym Cię już teraz, kiedy piszę to wszystko. Nie wiem jaki jest kolor Twoich oczu, zapach Twojej skóry, wzrost, waga, ani czym się zajmujesz... Jednak tęsknię za Tobą bardziej niż za kimkolwiek innym i kocham Cię już dziś.

Wierzę, że uda Ci się mnie odnaleźć.

Twoja A.

Timeline
All posts
23.08.2022
Nieznajoma added new photo
23.08.2022 6 likes 0 comments 0 comments
Nieznajoma added new photo
23.08.2022 6 likes 0 comments 0 comments
22.08.2022
Nieznajoma added new photo
22.08.2022 4 likes 0 comments 0 comments