Actions
Profile Photo
rate profile
4 votes
Location
Profile Photos
Description

Na imię mi Mariusz. Wegetarianin od wielu lat. Jestem filozofem z urodzenia, dodatkowo z wykształcenia. Najważniejsza jest dla mnie duchowość. Ale nie Bóg i jakieś rzeczy nadnaturalne. Ogólnie mam podejście otwarte jak i krytyczne. Szczególnie zgłębiłem buddyzm. Nie zamykam się w żadnej religii, światopoglądzie czy idei.

Poza tym zadziwia mnie, interesuje i bawi mnóstwo rzeczy w świecie. Tak w większym stopniu to fizyka, nowoczesne technologie, militaria, fantastyka, literatura (np. Vonnegut, McEwan), Japonia (też język i anime). Z aktywności ruchowej: joga, bieganie, pływanie, chodzenie po górach, łucznictwo. Ważna jest dla mnie muzyka, której słucham dużo i różnorodnej, w większym stopniu metalu, klasycznej i elektronicznej, np. ambient.

Prowadzę dużą społeczność (na Kraków i aglomerację Śląską) o charakterze towarzyskim/grupy wsparcia, dla osób nieśmiałych, z fobią społeczną i innymi problemami psychicznymi, trudnościami z odnajdywaniem się w świecie. Sam zmagałem się ze sporymi problemami i przez długie lata byłem samotny. Jestem raczej spokojny, dość flegmatyczny, refleksyjny. Choć w świecie jest pełno syfu, to wierzę w wartość każdej istoty i chcę działać dla ludzi i innych zwierząt :)

Szukam dziewczyny do długotrwałego związku. Ale podchodzę otwarcie i bez oczekiwań do indywidualnej osoby. Jak sympatycznie porozmawiamy, to już samo to będzie wartościowe :) Szukam kobiety, która jest otwarta na duchowość, wierzy, że jest na świecie coś więcej niż atomy i instynkty, ale nie wyznającej żadnej religii. Chcę związku opartego na otwartości i szczerości. Niestety, napatrzyłem się wokół na relacje bez tego, a za to z jakimiś gierkami. Jestem idealistą. Chcę relacji w prawdziwej bliskości, albo wolę być sam. Odpiszę na każdą wiadomość :)

Timeline
All posts
11.05.2019
Mushishi added new photo
11.05.2019 2 likes 0 comments 0 comments
Mushishi added new photo
11.05.2019 11 likes 0 comments 0 comments
Mushishi added 3 new photos to album Ja
11.05.2019 2 likes 0 comments 0 comments