Akcje
Zdjęcia profilowe
oceń profil
4 głosy
Grupy do których dołączyłem/łam
Wegepodróżnicy wszystkich krajów łączcie się! Dla tych co lubią się przemieszczać, gdzieś byli gdzieś będą, coś zobaczyli i chcą się tym podzielić. Poszukiwani też podróżnicy do wspólnych wypraw.
15 fani
Polska
674 dni temu · Od ab2233
styl życia ludzi kochających siebie, a co za tym idzie całą naszą cudną Mateczkę Ziemię; współodczuwające podejście do wszystkich stworzeń, do zwierząt, roślin, do wszystkich organizmów żywych i nieożywionych; wszystkie stworzenia dokładnie rozumie sens swojego istnienia; jedynie ludzkie istoty tego…
23 fani
Polska
1990 dni temu · Od drop
Prywatne
Zawartość albumu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
6 Zdjęcia od pynio
Opis

Szczerze, chcę być zmianą, którą pragnę zobaczyć w świecie. Ale na spokojnie :) Lubię różną, nietypową muzykę (lub po prostu... ładną). Nie trawię natomiast muzyki puszczanej w popularnych radiostacjach - budzi we mnie niepożądane zmiany mentalne, jak i czerwone mięso powoduje wzrost ryzyka wystąpienia zmian miażdżycowych :D Obecnie szlifuję się w postprodukcji dźwięku w jednej z większych telewizji, współpracuję także jako dźwiękowiec w ramach burbanfilm.pl i wsparcie techniczne w hakujzdrowie.pl. Lubię łazić po górach, rowery, kajaki i podobne klymaty. Interesuję się permakulturą, ruchem ekowioskowym (czy społecznościami alternatywnymi w ogóle), nieco kryptowalutami, sympatyzuję z buddyzmem zen (chyba najbardziej z japońskim soto zen), fascynują mnie innowacje wynikające z pogłębiania wiedzy o mózgu i w ogóle możliwości ludzkiego ciała. GRAM NA BĘĘĘĘBNACH. W zasadzie to czuję się mistykiem, a przy tym widzę sens w metodzie naukowej (nie ‘odklejam się’ od racjonalnego myślenia - dobry research i zasada falsyfikowalności to podstawa). Ex-harcerz. Zakochany w metodzie Wima Hofa. Dobrze odnajduję się w różnych środowiskach - między ludźmi. W opinii niektórych: jestem magnesem na ludzi (ale HR-y nigdy mnie nie pociągały!). W przyszłości myślę o przytulnym domu z naturalnych materiałów, a w tej bliższej - o kamperze.

Dzień dobry :)

Ściana
Wszystkie wpisy · Wpisy pynio · Innych wpisy · RSS · Subskrybuj
 
Przedział
29.04.2018
pynio edytował swój profil informacje
170 dni temu
23.04.2018
pynio edytował swój profil informacje
176 dni temu
pynio dodał/a avatar
176 dni temu
pynio zmienił/a avatar
176 dni temu
pynio edytował swój profil informacje
176 dni temu
pynio _bx_photos_wall_added_new_items pynio's photos
176 dni temu
22.04.2018
pynio edytował swój profil informacje
177 dni temu
04.04.2018
pynio edytował swój profil informacje
195 dni temu
07.03.2018
pynio edytował swój profil informacje
223 dni temu
pynio zmienił wiadomość w statusie 
poniekąd
223 dni temu
Profil