Forum

Ten portal istnieje tylko dzięki pracy wolontariuszy i dotacjom użytkowników
Jeśli uważasz, że ta strona nie funkcjonuje jak należy, zapraszamy do współpracy :)
Większość funkcji portalu jest dostępna dopiero po zarejestrowaniu się.
więcej

 
Fora  ›  Poznajmy się  ›  Skąd jesteście
 

Łódź i okolice

Hej, czy ktoś jest z Łodzi lub okolic? Miło byłoby poznać kogoś z bliska

Hej Konwalia, jestem z Twojej okolicy ;)  spotkajmy się 

Cześć! Odświeżam temat;) Jestem z Łodzi i chętnie poznam osoby z mojej okolicy. Pozdrawiam!

nie zamykaj się na osoby z innych części Polski chociaż z tego co mi się wydaje jest tu sporo wege z Łodzi więc jest w czym wybierać:)

@Pawka nie zamykamy się! Po prostu w gronie z tej samej okolicy łatwiej się odnaleźć i zorganizować jakiś wypad;) Ale inni też są mile widziani, zapraszamy do Łodzi;)

swego czasu miałem już okazję być w Łodzi Piotrkowska i las Łagiewnicki zaliczyłem 

I jak wrażenia?

super ale w każdym mieście znajdziemy urocze miejsca

Może kiedyś będziesz miała okazję odwiedzić Szczecin. Mamy piękne Wały Chrobrego z widokiem na Odrę i bulwary wzdłuż Odry, Zamek Książąt Pomorskich, starówkę i katedrę z punktem widokowym, z której roztaczają się piękne widoki na Szczecin, liczne dorzecza i rozlewiska Odry. Mamy Jasne Błonia gdzie mieszkańcy miasta bardzo chętnie spędzają wolny czas. W Szczecinie działa także najstarsze kino świata Pionier 1907. Niedawno wybudowali nową filharmonię, która zdobyła liczne nagrody na konkursach architektury. Co kilka lat odbywają się zloty żaglowców, które przyciągają tłumy turystów. 

70% powierzchni miasta zajmują tereny zielone i jeziora, jest bardzo dużo parków i zielonych skwerów, a wokół jest sporo jezior,  Szczecin pięknie wygląda wiosną kiedy zakwita zieleń i wszystkie parki i skwery pokrywają się  setkami tysięcy krokusów, robi to niesamowite wrażenie.

Są smaczne wege restauracje i chyba jedyna w Polsce knajpka z raw food z wyśmienitym jedzeniem.